Сучасні кухні Львів

Сучасні кухні Львів — це не просто лаконічний дизайн в дусі модерну, мінімалізму або хай-теку, це ще і максимальна функціональність в побуті і оснащення за останнім словом техніки. Поняття «сучасність» і «технічний прогрес» якщо і не є синонімами, то буквально випливають одне з іншого.

Сучасні кухні Львів

Сучасні кухні ЛьвівВбудовані духові шафи, мікрохвильові печі, посудомийні і пральні машини, варильні панелі, навіть тостери і кавоварки є невід’ємною частиною сучасних кухонних гарнітурів. Вони складають єдине ціле зі стільницями і фасадами, що не висуваються вперед і не утворюють щілин, в які неминуче потрапляла б бруд і волога.

Сучасні кухні Львів відповідають духу часу, коли процес приготування їжі не повинен забирати багато часу, всі необхідні пристосування, начиння, посуд і пристосування знаходяться під рукою, а переміщенню господині між холодильником, плитою і мийкою ніщо не перешкоджає. Посмажити яєчню, картоплю, навіть зварити суп при повному наборі сучасної кулінарної техніки не складе труднощів, більш того, Ви отримаєте величезне задоволення від того, що все відбувається мало не само собою.

Сучасні кухні Львів від kitchen.lviv.ua

Ніби за помахом чарівної палички виїжджають ящики, варто торкнутися їх легким натисканням, плавно відкриваються і закриваються автоматично дверцята верхніх шафок, а вся техніка, посуд та інші речі не тільки знаходяться на своїх місцях, а й приховані від очей. Ідеальний порядок — це просто! Переміщаючись уздовж робочої зони з приємним і зручним підсвічуванням, Ви з легкістю дістанете необхідні продукти, каструлі, приправи і тарілки потрібного розміру, варто лише простягнути руку. Сучасні кухні Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.

Серед наших клієнтів чималою популярністю користуються не тільки універсальні висувні механізми, ліфти і доводчики, але і різні розсувні конструкції. Так, за Вашим бажанням ми можемо оснастити стільницю додаткової висувною частиною, обробною дошкою.

Сучасні кухні Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Сучасні кухні ЛьвівВеличезну роль в підвищенні функціональності гарнітура грає наповнення тумб, шаф. Дуже зручні сітчасті конструкції, полки-каруселі, вузькі ящики карго різних розмірів, широкі і глибокі метабокси і тандембокси. У таких ящиках можна встановити роздільники для тарілок і спецій, столових приладів і ємностей з сипучими продуктами, а в полиці під мийкою — обробну дошку або ящик для побутової хімії. Сучасні кухні Львів.

Вся ця пишнота з рівним успіхом може ховатися за глухими глянцевими емалевими і акриловими фасадами в стилі хай-тек або за рамковими дерев’яними дверцятами кухні в стилі модерн або кантрі. І всі ці варіанти будуть більш ніж сучасними. Вибір за вами!

Сучасні кухні Львів