Стінка з ліжком що ховається ціни Львів

Меблі-трансформери поступово входять в наше життя, стаючи звичним, а для деяких і незамінним предметом інтер’єру. У багатьох квартирах можна зустріти ліжка-трансформери, і Львів в цьому плані далеко не виняток. Давайте поговоримо про те, які плюси і мінуси має середньостатистичне відкидне ліжко, і чи варто розглядати його як альтернативу звичним меблям.

Економія

Стінка з ліжком що ховається ціни ЛьвівПерше, про що вам скаже будь-який виробник або продавець — це економія місця. Розумний аргумент, бо при середніх розмірах двоспального ліжка 160х190 см вам вдасться заощадити близько 3-х квадратних метрів своєї квартири. Наскільки це суттєво? Вирішувати вам. Зайдіть в свою кімнату і спробуйте уявити її без ліжка. Стінка з ліжком що ховається ціни Львів. Якщо фантазія негайно відгукнулася і підказала, як раціональніше використовувати звільнену площу, значить для вас проблема вільного місця актуальна, і можна всерйоз задуматися про те, щоб купити ліжко-трансформер. До слова, якщо перевести площу, що звільнилася, в більш наочний грошовий еквівалент, то при нинішніх цінах у Львові (близько 11 тис. гривень за кв. метр) шафа-ліжко дозволяє заощадити 33тис.

Слід врахувати, що меблі-трансформери будуть коштувати на порядок дорожче звичайного ліжка. Плануйте покупку розумніше: купуйте трансформер, якщо вам необхідні і шафа, і ліжко — тоді ви не переплатите.

Стінка з ліжком що ховається ціни Львів

Функціональність

Не слід думати, що відкидне ліжко — це доля мешканців скромних кімнаток, вимушених тулитися «в тісноті, та не в образі» і придумувати різні способи економії життєвого простору. На ділі, навіть шикарні апартаменти з високими стелями можуть отримати значно більше можливостей. Наприклад, велика кімната вдень ​​може служити кімнатою відпочинку або навіть бібліотекою, а вночі при необхідності перетворюватися в кімнату для гостей. Функціональність — безсумнівний плюс, як для маленьких кімнат, так і для великих приміщень. Стінка з ліжком що ховається ціни Львів від kitchen.lviv.ua.

Звичайний розкладний диван, до якого ми всі так звикли, служить не стільки спальним місцем, скільки місцем для сидіння і лежання перед телевізором. Куди присісти самому і посадити гостей, коли відкидне ліжко прибране в короб? Купувати додатковий диван або крісла? Але тоді ми втратимо вже зекономлені гроші і територію. Це, мабуть, найбільш істотна причина, по якій меблі-трансформери все ще не дуже популярні в нашій країні. Зарубіжні виробники знайшли вихід із ситуації, доповнивши підйомне ліжко-шафу невеликою «денною» канапою. Українська меблева промисловість поки не пропонує подібного, але попит народжує пропозицію: в даний час розробляються  нові моделі, і в найближчому майбутньому сподіваємось вам їх представити.

Стінка з ліжком що ховається ціни ЛьвівКомфорт

Якщо ви цінуєте комфорт і власне здоров’я, вибирайте ліжко з ортопедичним матрацом, про корисні властивості якого ви швидше за все вже чули. Оскільки їм укомплектовується більшість сучасних відкидних ліжок, це ще одна перевага ліжка-трансформера над диваном.

Мінусів немає, якщо не брати до уваги дуже рідкісні випадки алергії. Не забудьте уточнити у виробника меблів тип матраца, щоб не купити синтетичний латекс за ціною натурального.

Стінка з ліжком що ховається ціни Львів від kitchen.lviv.ua

Естетика

При «правильному» дизайні ліжко-трансформер, вбудоване між шафами і полицями, дуже легко вписується в інтер’єр приміщення і не виділяється серед інших предметів. По суті, саме ця категорія меблів володіє найкращим співвідношенням між зручністю і естетикою.

Будьте пильні при виборі компанії-виробника, не довіряйте непрофесіоналам.

Зручність

Недосвідченому обивателеві може здатися, що конструкція відкидного ліжка досить складна і незручна. Однак Стінка з ліжком що ховається ціни Львівна ділі ви не знайдете в ній нічого надприродного: ложе, короб і поворотний пристрій. До того ж ложе практично не відрізняється від стандартного. Ложе легко піднімається і заходить в вертикальний короб, управляти поворотним механізмом здатна навіть дитина. Для того, щоб розкласти ліжко, необхідно злегка потягнути декоративний фасад за спеціальну ручку у верхній частині. Хвилина — і спальне місце з усіма зручностями в вашому розпорядженні. У комплект будь-якого ліжка-трансформера обов’язково входять довгі ремені, які служать для утримання матраца під час підйому. Стінка з ліжком що ховається ціни Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.

Надійність

Відповідаючи на популярне серед покупців питання «а чи не впаде ліжко?», слід згадати особливий поворотний механізм. Якщо в двох словах, то вся його хитрість полягає в наявності спеціальних пружин (газових ліфтів), які акумулюють енергію при розкладанні і віддають її при зворотній дії. Плавність і безшумність всього процесу здійснюється завдяки вбудованим шарикопідшипникам. У пропонованих моделях підйомних ліжок встановлюються особливі амортизатори.

Стінка з ліжком що ховається ціни Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Стінка з ліжком що ховається ціни Львів Далеко не всі компанії, що пропонують меблі-трансформери у Львові, можуть похвалитися першокласними комплектуючими. Порада стара: довіряйте професіоналам. Не економте на надійності і безпеці.

Можливою незручністю при покупці підйомних ліжок може стати вимога до міцності стіни, яка виступає в якості основи: вона повинна бути як мінімум цегляною. Але в переважній більшості випадків труднощів з монтажем не виникає. Стінка з ліжком що ховається ціни Львів.

Перш ніж робити покупку, зіставте плюси і мінуси вбудовуваних спальних меблів і вирішіть для себе, наскільки доречно і необхідно вам таке придбання

Стінка з ліжком що ховається ціни Львів