Стінка на замовлення Львів

Переважна кількість стінок виготовляється на замовлення, з урахуванням розмірів та інших характеристик приміщення, фінансових можливостей і побажань замовників. Стінка на замовлення Львів. У цього варіанту є маса переваг в порівнянні з покупкою готових меблів.

Стінка на замовлення Львів

Стінка на замовлення ЛьвівДля того щоб знайти стінку,яказадовольняє всім вимогам, яка ідеально встане на виділене під неї місце, Вам доведеться витратити чимало часу і нервів. Десь Вас не влаштує декор фасадів, десь розміри «не впишуться» в наявну нішу або вільний кут, та й точно уявити, як буде виглядати конкретна стінка саме у Вашому передпокої, вітальні або дитячий, досить важко. Може статися, що вже в зібраному вигляді готові меблі Вас абсолютно розчарують, створюючи дисбаланс з кольором стін і іншою обстановкою. У кращому випадку утримає від спроби придбати стінку, що сподобалася, вартість, з Вашої точки зору необгрунтовано висока.

Від цих дрібних і великих проблем позбутися можна, вибравши замовний варіант. Майбутня стінка на замовлення Львів буде створюватися точно «під Вас», тобто з урахуванням Ваших смаків, бюджету, планованих місць зберігання та інших нюансів. Наш дизайнер приїде до Вас додому, проведе огляд і заміри того приміщення, де Ви хотіли б поставити стінку, і дасть кілька слушних порад з приводу її розміщення, конфігурації і оптимальних розмірів. Остаточний вибір за Вами: ми лише намагаємося втілити в реальну форму Ваші мрії і бажання, як у частині конструкції стінки, так і в плані її функціональності і зовнішнього вигляду.

Стінка на замовлення Львів від kitchen.lviv.ua

Зазвичай наших клієнтів хвилює, як зміниться від того, якою ми спроектуємо Вашу стінку, вартість самої конструкції, а також витрати на матеріали, розсувну систему і фурнітуру. Системи, завдяки яким відкриваються стулки стінки, бувають підвісними і опорними, дворядними і багаторядним, алюмінієвими і сталевими. Стінка на замовлення Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.

Переважно конструкції з анодованого алюмінію, легкі і міцні, з направляючими, які кріпляться до підлоги. Саме по ним і рухаються ролики, а у верхній частині дверей фіксуються завдяки спеціальним пазам. Дорожче, але надійніше в плані експлуатації на практиці виявляються алюмінієві системи з пластиковими роликами, яким тефлонове покриття надає додаткову міцність і забезпечує безшумне пересування.

Стінка на замовлення Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Стінка на замовлення ЛьвівВиготовлена на замовлення стінка, вартість якої складається з безлічі складових, може стати не тільки вигідним, але і цілком бюджетним придбанням, якщо економити з розумом. Не варто гнатися за дешевими системами і фурнітурою, та й наповнення краще вибрати дорожче, але практичніше і зручніше. Надмірністю, від якого цілком можна відмовитися, є елітний декор, малюнки, гравірування, ручний розпис, елегантні дзеркальні, скляні та вітражні вставки у вишуканій обробці.Адже ми це знаємо, що недорога стінка на замовлення Львів  може виглядати яскравіше і шляхетніше найдорожчих моделей.

Стінка на замовлення Львів