Спальне ліжко в Львові

Ліжка з МДФ існують на українському ринку порівняно невеликий час. Сьогодні вони виступають як продовження традиції виготовляти комоди з МДФ, спальні з МДФ, кухні з МДФ тощо. Як бачите, дійшла черга і до ліжок. Спальне ліжко в Львові.

Тому в сьогоднішній статті ми порахували зайвим нагадати вам про переваги і недоліки матеріалу МДФ, який в розшифровці є мелкодисперсную фракцію або як дана абревіатура перекладається з англійської мови «деревно-волокнистої плити середньої щільності».

Спальне ліжко в Львові

Спальне ліжко в ЛьвовіПереваги і ліжок з МДФ наступні:

  1. Красиві. Хоча плити МДФ не можна піддавати дрібній художній різьбі, але великі фігурні малюнки з них виходять чудово. Тому ліжка з МДФ за своїм дизайном стали новим словом на ринку меблевої моди. Їх різьблені елементи виглядають дуже стильно і креативно. Крім того, даний матеріал дозволяє використовувати поєднання МДФ з вітражами, дзеркалами і тканинами. Причому особливо цікаво виглядають м’які ліжка, виконані з МДФ з виборчою оббивкою. Спальне ліжко в Львові від kitchen.lviv.ua.

Важливо і те, що різні плівки ПВХ на ліжках з МДФ дозволяють отримувати гладку поверхню, якщо необхідно з матовим або глянцевим (що особливо цінується в стилі гламур) ефектом. А в іншому матеріал МДФ дає можливість оформляти меблі в будь-якому стилі — з імітацією під цінні породи дерев для класичного стилю, і яскравою палітрою кольорів для сучасних напрямків дизайну.

Спальне ліжко в Львові від kitchen.lviv.ua

  1. Практичні. Ліжка з МДФ прекрасно переносять умови з підвищеною вологістю і різкими перепадами температури. Тому такі меблі можна ставити біля батареї і під вікнами. Причому зверніть увагу, що якщо меблі з ДСП не рекомендується використовувати при вологості більше 60%, то для меблів з МДФ такий поріг неприпустимості починається з 80%. Спальне ліжко в Львові написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.
  2. Екологічні. Ліжка з МДФ створені з матеріалу, який виробляється без використання хімічно шкідливих речовин. Він складається тільки з подрібненої деревини, склеєної під тиском і при високій температурі за рахунок виділення власної смоли. Таким чином, з МДФ роблять ліжка не тільки для дорослих, а й для діточок.

 Спальне ліжко в Львові написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Спальне ліжко в ЛьвовіДо недоліків ліжок з МДФ відносяться такі моменти:

  1. Дорогі. Ліжка з МДФ коштують дорожче, ніж меблі з ДСП або ЛДСП, але дешевше, ніж меблі з цінних порід дерева. Спальне ліжко в Львові. Але якщо порівнювати ліжка з МДФ і ліжка з дерева сосни, то їх ціна буде приблизно рівною, хоча свій відбиток на них буде накладати і рівень складності дизайну.
  2. Важкі. Зверніть увагу, що ліжка з МДФ за вагою важче своїх аналогів з натурально дерева або з ДСП. Тому їх не рекомендується купувати для місць, де такі ліжка часто пересувають і переносять.

Спальне ліжко в Львові