Шафи на замовлення

Нашим замовникам добре відомо, що купити шафу купе від виробника в будь-якому випадку набагато вигідніше, ніж користуватися послугами посередників. Націнки і додаткові статті витрат, що включаються в ціну товару, щасливо минуть клієнтів, безпосередньо які звернулися в нашу фірму. Шафи на замовлення.

Звичайно, асортимент проектів, випущених невеликим приватним виробництвом, не настільки великий, як те різноманіття, яке чекає на відвідувачів найбільших меблевих торгових центрів. І все ж подібні місця краще використовувати лише для ознайомлювальних екскурсій, які допоможуть визначитися з тим, шафу якого стилю, розміру і наповнення Ви хочете бачити у себе вдома.

Шафи на замовлення

Шафи на замовленняСпроектовані шафи на замовлення, неповторні, індивідуальні здатні повністю перетворити будь-яку квартиру, надати холу, спальні, дитячої або вітальні особливий шарм і комфорт. Саме індивідуальні параметри дозволяють встановити модель оптимальної конструкції в порожній кут, невикористовувану нішу, приховати дефекти і нерівності стін, комунікації, розділити велику кімнату на функціональні зони.

Меблі, виготовлені на замовлення на основі зроблених у Вас вдома вимірювань, що враховують потреби Вашої родини в плані зберігання речей, стиль і габарити приміщення, а також Ваші естетичні уподобання, — це і є справжній ексклюзив. Згідно усталеному стереотипу, ексклюзивна, єдина в своєму роді конструкція — задоволення не з дешевих. Однак спроектовані нашими дизайнерами і виготовлені нашими фахівцями індивідуальні шафи купе можуть стати не тільки вишуканим і практичним, але і цілком бюджетним придбанням.

Шафи на замовлення від kitchen.lviv.ua

Звернувшись до нас безпосередньо, Ви заощадите суму, яку довелося б віддати за аналогічну модель, придбану в звичайному або інтернет магазині, а також у великому меблевому центрі. Але це — тільки початок. Для виготовлення шафи на замовлення ми використовуємо тільки якісні матеріали і комплектуючі, придбані у перевірених постачальників, як вітчизняних, так і зарубіжних. За останні роки наше меблеве виробництво істотно зміцнило свої позиції, так що українські ДСП і МДФ-плити нітрохи не поступаються за своїми характеристиками імпортним аналогам. Навчилися наші виробники випускати і непогану, надійну фурнітуру, кріплення, алюмінієві розсувні системи, що є основою конструкції будь-якої шафи купе.

Шафи на замовлення написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Шафи на замовленняЗавдяки широкому асортименту ми можемо запропонувати Вам десятки варіантів виконання одного і того ж проекту шафи на замовлення  в різних цінових характеристиках. Індивідуальні шафи купе, виготовлені на замовлення, враховують не тільки вимоги замовників в плані декору і наповнення, а й їхні фінансові можливості. Ми допоможемо Вам вибрати обробку, внутрішні секції, полки та інші атрибути системи зберігання, що оптимально підходять за всіма параметрами, включаючи підсумкову вартість. Знизити ціну замовної шафи без шкоди її якості та функціональності цілком реально, а ось з готовими і типовими моделями це навряд чи вийде.

Шафи на замовлення