Шафи купе Львів ціни

Замовляючи шафи купе Львів ціни в кімнату підлітка, маленької дитини, спальню або вітальню, Ви вирішуєте відразу кілька проблем. По-перше, містка конструкція, виготовлена ​​з урахуванням розмірів і особливостей планування приміщення, займе мінімальну площу і дозволить розмістити в ідеальному порядку масу речей, починаючи від одягу і закінчуючи туристським спорядженням і дитячими велосипедами.

 Шафи купе Львів ціни

По-друге, зовні шафа буде виглядати саме так, як Вам хотілося б, оскільки вид основного і оздоблювального матеріалів фасадів, так само як і дизайну виробу в цілому залежить лише від Ваших бажань і фінансових можливостей.

Наші дизайнери допоможуть Вам у такий клопітній справі, як проектування декору стулок з урахуванням обробки стін, стилю, габаритів, освітленості і призначення кімнати, де Ви збираєтеся встановити шафу. Шафи купе Львів ціни від kitchen.lviv.ua.

Наповнення — не менш важлива частина купейних моделі, ніж її «обличчя». Ми готові запропонувати своїм клієнтам найрізноманітніші варіанти розташування, конфігурації і поєднань полиць, ящиків, вішав і інших елементів з різних матеріалів.

Шафи купе Львів ціни від kitchen.lviv.ua

Шафи купе Львів ціниВи можете вибрати класичні дерев’яні полички і ящики, в тому числі і оснащені доводчиками, ліфтами і роликовими напрямними, або віддати перевагу сучасним системам зберігання з сітчастими і прозорими пластиковими кошиками, мобільними полками з перфорацією, основою для яких служить алюмінієвий або сталевий каркас.

Шафи купе Львів ціни  в кімнату можуть виконувати відразу кілька функцій. Крім зберігання особистих речей таку конструкцію можна використовувати як міні-гардеробну, невеликий кабінет або домашню бібліотеку. За допомогою шафи купе ви можете розділити приміщення на функціональні зони, а то і зовсім замінити їм міжкімнатну перегородку. Роль дверей виконуватимуть розсувні стулки, а по обидва боки і у верхній, антресольної частини шафи Ви зможете розмістити книги, постільну білизну, одяг, сезонні і рідко використовувані речі.

Шафи купе Львів ціни написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Шафи купе Львів ціниВас зацікавили нестандартні ідеї в плані зонування простору і ефективного використання обмеженої площі в маленьких приміщеннях? Можливо, Вам припаде до душі думка, що встановивши оригінальну шафа купе в кімнату, Ви зможете заховати за його стулками не тільки одяг і взуття, а й поставити там велотренажер або навіть домашній кінотеатр. Шафи купе Львів ціни. Ще один варіант — підйомне ліжко, яке вдень ховається за красивими фасадами, а вночі перетворюється в повноцінне спальне місце. Телефонуйте нам, і ми разом придумаємо, як краще втілити в життя найсміливіші рішення.

Шафи купе Львів ціни