Шафи купе Львів фото

Дзеркала — улюблений аксесуар жінок і дизайнерів, причому останні активно використовують їх для відображення здатності в інтер’єрі невеликих і темних приміщень. Шафи купе Львів фото  дзеркальні, тобто ті, що мають дзеркальний декор одного, двох або всіх фасадів, зможуть задовольнити і побажання милих дам, і примхи художників інтер’єру.

Шафи купе Львів фото

Шафи купе Львів фотоПогодьтеся, буде дуже зручно, якщо під час примірки нарядів або зборів на роботу Вам не доведеться бігати до великого дзеркала в передпокій або ванну, і Ви зможете оцінювати свою зовнішність прямо біля шафи, де зберігаються речі.

Дзеркалами можна декорувати шафи купе Львів фото будь-якої форми і розміру, включаючи радіальні, ​​вбудовані, корпусні та інші нестандартні конструкції. Повністю облицьовані дзеркальними панелями фасади наповнять кімнату світлом, посиливши природне і штучне освітлення, додадуть їй обсяг і глибину. Мало того, дзеркальна обробка завжди виглядає святково і нарядно, так що цілком може бути використана не тільки в передпокої або спальні, але і в вітальні.

Шафи купе Львів фото від kitchen.lviv.ua

Шафу купе дзеркальний декор не просто прикрашає, але робить її органічним учасником обстановки будь-якої кімнати. Завдяки здатності, що відображає, такий предмет меблювання практично зливається з інтер’єром, стаючи непомітним, але досить ефективним помічником у плані організації зберігання особистих речей, книг, постільної білизни, іграшок, побутових приладів.

Якщо Вас не влаштовує така роль шафи купе Львів фото, ми готові запропонувати Вам більш десяти видів декоративної обробки і художнього оформлення дзеркал, які додадуть новому предмету обстановки яскравий, унікальний образ. Один з класичних варіантів — установка центрального дзеркального фасаду, обрамленого двома стулками, облицьованими натуральним шпоном.

Шафи купе Львів фото написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Шафи купе Львів фотоДля інтер’єрів у стилі бароко, класицизму, рококо ми порадимо обробку дзеркал позолотою, срібним напиленням або легкою патиною, що додає зображенню глибину, а поверхні — наліт старовини. Шафи купе Львів фото дзеркальні з фацетованими по всій площі або по периметру фасадами приживуться в будь-якому сучасному інтер’єрі, від модерну до хай-тека. Романтичним натурам і господиням віталень, витриманих в жіночому дусі, в стилях шебби шик і Прованс, припадуть до душі елегантні рослинні орнаменти, виконані за допомогою лазерного гравірування, матування, піскоструминної техніки або фотодруку.

Все це — лише мала дещиця можливостей, які надають сучасні способи обробки, тонування і старіння дзеркал. З повним списком пропозицій Ви зможете ознайомитися, звернувшись за консультацією до наших менеджерів. Чекаємо ваших заявок і пропозицій.

Шафи купе Львів фото