Шафа купе на замовлення Львів

Навіть дизайнерський ремонт не зробить передпокій, в якому не вистачає місць для зберігання верхнього одягу і взуття, стильним і привабливим. За безладом ніхто просто не розгледить ні дорогої венеціанської штукатурки, ні витонченої люстри, ні красивої плитки на підлозі. Шафа купе на замовлення Львів. Навпаки, скромних розмірів та оздоблення кімната, де речі акуратно складені і прибрані по шафках, справить сприятливе враження і на гостей, і на професійних критиків.

Шафа купе на замовлення Львів

Шафа купе на замовлення ЛьвівУ більшості випадків вирішити проблему з розміщенням верхнього одягу членів сім’ї і гостей будинку здатна вбудована шафа купе в передпокій. Відразу варто обмовитися, що вбудовані конструкції можна встановити далеко не в кожному приміщенні. Але якщо у Вашому холі є вільна стіна, містка ніша, простір між декоративними колонами або ж підходить за розмірами кут, куди ніяк не вдається підібрати корпусні меблі, тоді — ми йдемо до Вас!

Справа в тому, що наша компанія вже не перший рік займається виробництвом шаф купе на замовлення Львів. У спектр наших послуг входить і виготовлення вбудованих і частково вбудованих шаф. Такі конструкції здатні істотно спростити життя і Вам, і Вашим домочадцям, і незамінні, якщо Ви часто приймаєте гостей. Замовивши вбудовану шафу купе в передпокій, Ви забезпечите всю сім’ю компактним і в той же час дуже містким предметом меблювання.

Шафа купе на замовлення Львів від kitchen.lviv.ua

Виготовлення вбудованих конструкції, корпус яких цілком або частково замінюють стіни, підлога і стеля приміщення, обійдеться дешевше шафи, що окремо стоїть. Дверцята, що розсуваються за принципом купейних дверей, не віднімуть дорогоцінної площі у відкритому стані, а надійна система кріплень, направляючих та роликів останнього покоління прослужить довгі роки.

Декор і матеріал фасадів Ви вибираєте на свій розсуд, наш дизайнер лише допоможе визначитися зі спектром дерев’яної, пластикової, дзеркальної або скляній обробки, що підходить до інтер’єру кімнати і задовольняє Вашим смакам. Велике дзеркало — невід’ємна частина будь-якого холу — зробить кімнату більше і світліше, а сам шафа може повністю злитися зі стінами або стати домінантою приміщення.

Однак головний момент, заради якого і купується вбудована шафа купе на замовлення Львів в передпокій, — це його наповнення. Тут важливо продумати кожну дрібницю, визначитися з тим, що саме Ви плануєте зберігати при вході в будинок, і — додати до початкового проекту пару містких секцій «на виріст».

Шафа купе на замовлення Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Шафа купе на замовлення ЛьвівГрунтуючись на власному досвіді виготовлення купейних шаф, ми настійно рекомендуємо своїм клієнтам враховувати можливі зміни в складі сім’ї і щорічний приріст кількості речей, неминучий в будь-якому будинку. Сьогодні Ви плануєте тримати в передпокої три пальто, дві куртки, взуття та аксесуари, передбачивши відкриту вішалку-стійку, а через кілька років доведеться шукати місце для нових дитячих речей, відпускних валіз, спортивного інвентарю або туристичного спорядження. Спроектований з розрахунком на майбутнє об’ємна вбудована шафа купе на замовлення Львів в передпокій з значних розмірів антресолями позбавить Вас від необхідності міняти меблювання через такий невеликий термін.

Шафа купе на замовлення Львів