Шафа купе Львів

З роками проблема зберігання речей в кожному будинку і кожній родині (навіть якщо мова йде про завзятих холостяків) тільки набирає гостроти. Шафа купе Львів. Поява дітей і нових захоплень вносить свої корективи в вміст шаф, комодів, етажерок і комор, тому передбачити нові і досить ефективні предмети меблювання, здатні укрити в своїх надрах все, від постільної білизни до наметів і спальних мішків, варто ще на стадії ремонту.

 Шафа купе Львів

Шафа купе Львів

Відмінний і найрозумніший з точки зору раціонального підходу до планування житла спосіб полягає в тому, щоб встановити в квартирі вбудовані розсувні шафи купе. Чи варто використовувати для зазначених цілей наявні в будинку і відповідні за розмірами ніші, кутові простори, відстані між стінами і декоративними колонами, виступами, перегородками або практичніше віддати перевагу торцевій частині витягнутої кімнати? Шафа купе Львів від kitchen.lviv.ua.На всі ці питання без зусиль відповість дизайнер, він же проектувальник шаф, заявку на виклик якого Ви можете залишити прямо зараз.

У деяких випадках розсувні шафи купе вбудовуються в стіну за допомогою гіпсокартонних перегородок.

Шафа купе Львів від kitchen.lviv.ua

Цей варіант виглядає більш ніж естетично, оскільки сама шафа зливається з контуром кімнати, і лише розсувні стулки вказують на її присутність. Роль задньої стінки при цьому виконує несуча стіна будинку, торцеві і верхню панелі замінюють гіпсокартонні конструкції. Шафа купе Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.

При замовленні і установці вбудованих моделей ми настійно рекомендуємо своїм клієнтам не покладатися на міцність гіпсокартону. Наявність в конструкції шафи несучої стіни дає можливість обладнання надійної системи зберігання, на полицях якої можна розмістити досить важкі предмети, включаючи постільні приналежності, зимовий одяг, взуття, валізи. Якщо «начинка» шафи кріпиться до гіпсокартонних стін, то великої ваги вона не витримає.

Шафа купе Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Шафа купе ЛьвівРозсувні шафи купе, що стоять оеремо, мають право на існування в тих квартирах, де немає необхідності економити кожен сантиметр площі або монтаж вбудованої системи неможливий через об’єктивні причини. В цьому випадку ми радимо віддати перевагу моделям з регульованими ніжками з міцного металевого сплаву. Шафа купе Львів.  Вони не тільки витримають вагу великої чотирьох- п’яти дверної шафи з усім вмістом, а й допоможуть вирівняти його по рівню, згладивши дефекти кривої або похилої підлоги. Це дозволить виставити розсувну систему так, щоб роликові напрямні носія не вискакували з пазів, а самі двері рухалися безшумно і плавно.

Шафа купе Львів