Шафа купе Львів ціни фото

Частіше за інші матеріали для виготовлення і декору фасадів шаф купе використовуються деревні плити, дерев’яний шпон (або його імітація), дзеркальні панелі і вставки. Шафа купе Львів ціни фото.

Натуральні кольори різних порід дерева і їх характерна структура чудово вписуються в будь-який інтер’єр, близький до класичного або історичного стилю. Дзеркала і зовсім дозволяють шафі зливатися з простором кімнати, стаючи її відображенням, збільшуючи візуально.

Шафа купе Львів ціни фото

Шафа купе Львів ціни фотоОднак не менш ефектно здатне перетворити строгу шафу купе скло, яким облицьовані його фасади. Не варто відразу скидати з рахунків декоративні можливості скляних поверхонь. Варто Вам поглянути на представлені в нашій галереї знімки скляних купейних конструкцій, і Ви зрозумієте, від якої краси хотіли відмовитися. Шафа купе Львів ціни фото від kitchen.lviv.ua.

На відміну від дерев’яної класики і сліпучого сяйва дзеркал скляна обробка має сотні різновидів, серед яких обов’язково знайдеться маса варіантів, які підходять до Вашої вітальні, спальні або холу за всіма параметрами. Якщо Вам не до душі оманливі відображачи поверхні, та й дзеркало в кімнаті вже є, майбутню шафу купе скло перетворить в яскравий предмет меблювання будь-якого відтінку з легким ненав’язливим глянцем.

Шафа купе Львів ціни фото від kitchen.lviv.ua

Використовуючи тоновані, матовані, пофарбовані і обклеєні кольоровою плівкою скла в оздоблення фасадів, можна досягти приголомшливих результатів, отримавши меблі будь-якого кольору, фактури і малюнку. На скло прекрасно лягає фотодрук, піскоструминні візерунки і гравірування, художній розпис та фьюзинг. Шафа купе Львів ціни фото написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.

Ефекту дивовижної яскравості можна досягти і не вдаючись до дрібних орнаментів, колоритним фотографічним зображенням і дорогій техніці розпису. Іноді досить простого розбиття фасадів на кілька ділянок за допомогою алюмінієвих або дерев’яних рамок і чергування на цих ділянках двох контрастних тонів або кольорів з однієї частини спектра. Для вітальні підійде поєднання білого, вершкового глянцю з відтінками темного шоколаду, кави з молоком і мокрого асфальту, в дитячу можна підібрати більш життєрадісні кольори.

Шафа купе Львів ціни фото написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Шафа купе Львів ціни фотоВідмінно прикрасить призначену для вітальні шафу купе скло з красивим матовим ефектом. Поверхні стекол мателюкс і сатінат виглядають розкішно і елегантно. Крім того, на відміну від створення матового ефекту за допомогою піскоструминного методу, ці технології дозволяють отримувати гладкі, приємні на дотик непрозорі елементи. Шафа купе Львів ціни фото. Якщо ж Ви плануєте використовувати секції та полиці шафи для зберігання книг і журналів, прозора класика в тандемі з дерев’яним обрамленням — ідеальний варіант.

Додайте до цього різноманіття абсолютну безпеку сучасних скляних фасадів, і Ви зрозумієте, що вони не тільки мають право на існування, але цілком гідні стати прикрасою Вашого будинку.

Шафа купе Львів ціни фото