Шафа купе кутова Львів ціни

Спальня — мабуть, єдине місце в будинку, де можна розраховувати на приємне усамітнення, відпочинок і відмову від повсякденних турбот. Шафа купе кутова Львів ціни. Комусь  ідеальна обстановка спальні бачиться затишним романтичним гніздечком в білосніжних і пастельних тонах, хтось намагається позбутися від зайвих предметів, декору і нав’язливих аксесуарів, щоб ніщо не відволікало від дорогоцінних моментів сну і обіймів коханої людини.

Шафа купе кутова Львів ціни

Шафа купе кутова Львів ціниАле в будь-якому випадку питання про раціональне меблювання кімнати, де зазвичай зберігаються предмети сезонного і повсякденного гардероба, нижня і постільна білизна, стоїть особливо гостро. В цьому плані рішення встановити кутову шафу купе в спальню буде більш ніж виправданим, незалежно від габаритів і планування приміщення. Шафа купе кутова Львів ціни від kitchen.lviv.ua.

Кутові конструкції ідеально вписуються в інтер’єр більшості сучасних квартир, не віднімають зайвої площі у маленьких кімнат і дозволяють раціонально використовувати простір там, де звичайні меблі не справляються. Однак головною причиною, по якій наші клієнти поспішають замовити кутову шафу купе в спальню, є його вражаюча місткість.

Шафа купе кутова Львів ціни від kitchen.lviv.ua

За рахунок додатковій глибині, яка надає шафі простір в кутку, в меблях такої конструкції можна зберігати не тільки одяг, взуття та білизну, але і великогабаритні предмети, включаючи спортивний інвентар, невеликі тренажери, побутову техніку. Шафа купе кутова Львів ціни написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com. В окремих випадках за фасадами купейної шафи може ховатися міні-бібліотека, вбудоване підйомне ліжко або навіть невеликий робочий кабінет.

Шафа купе кутова Львів ціниЗалежно від розмірів і конфігурації кімнати, а також від особистих побажань замовників ми пропонуємо своїм клієнтам кілька варіантів, як краще встановити кутову шафу купе в спальню. Г-подібне планування дозволяє найбільш ефективно використовувати займану шафою площу, не забираючи дорогоцінних квадратних сантиметрів у кімнати. Недолік такої конфігурації полягає в необхідності обладнання чотирьох стулкової розсувної системи, яка, по суті, являє собою дві окремі комбінації з напрямних і фасадів на роликах. Ціна такого комплекту, відповідно, буде вище.

Шафа купе кутова Львів ціни написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Кутова конструкція з перемичкою в вигляді орної шафи-колони або пенала по центру забезпечує зручний доступ до вмісту дальнього кута. Шафа купе кутова Львів ціни. Трапецієподібні і радіальні моделі доречні лише в просторих спальнях, оскільки займають досить пристойну площу, виглядають дещо громіздко і є своєрідними «кімнатами в кімнаті». Входом в таку міні-гардеробну служать розсувні фасади, а простір у «дверей» і в центрі шафи зазвичай пустує.

Шафа купе кутова Львів ціни