Ліжко односпальне Львів

Ліжко односпальне ЛьвівВаша ліжко — це, поза всяким сумнівом, найбільш важливий предмет меблів, яким Ви володієте. Ви проводите майже третину свого життя, лежачи на ньому, і його погана якість може зіпсувати решту життя. Старі, нерівні, занадто м’які або ж, навпаки, надмірно жорсткі ліжка шкідливі для хребта і не дозволяють нормально спати, що необхідно для гарного здоров’я. Ліжко односпальне Львів.

Кращий тип ліжка — це те, в якому Вам зручно. Тверде або більш м’ягке, воно повинна давати Вам достатню опору. Люди, які страждають болями в спині, зазвичай вважають за краще тверді ліжка. При перевірці ліжка від найбільш важких частин Вашого тіла повинен залишатися слід; Ви повинні відчувати себе комфортно, проте ліжко не повинно приймати форму Вашого тіла.

Ліжко односпальне Львів

Яким би гарним не було Ваше ліжко, термін його служби складає лише від десяти до п’ятнадцяти років. Виняток становить ліжко з дерев’яною основою: воно прослужить як завгодно довго, хоча матрац доведеться періодично міняти.

При покупці ліжка обов’язково пройдіться по декількох магазинах і не соромтеся лягати на ліжко, щоб випробувати його: Вам буде потрібно близько десяти хвилин, щоб зрозуміти свої відчуття, лежачи на ліжку в позі, в якій Ви зазвичай спите. Вибирайте ліжко односпальне Львів, яке як мінімум на 150 мм довшим зросту найвищої людини, яка буде на ньому спати, і досить широке для того, щоб Ви могли скласти руки за головою, і при цьому Ваші лікті не будуть звисати з краю ліжка.

Після вибору основи ліжка і матраца Ви можете приступати до надання ліжку основної форми того зовнішнього ефекту, який Вам потрібно.

Ліжко односпальне Львів  від kitchen.lviv.ua

Основа ліжка

Існують три види основи ліжка:

З твердим краєм: Пружини прикріплені до дерев’яного зовнішньому каркасу. Така основа добре підходить для ліжок, які використовуються і в якості місця для сидіння, тому що зовнішній край матраца швидко зношується.

З пружинним краєм: Пружини встановлені на дерев’яній основі і протягнуті до краю основи. Такий тип основи ліжка — дорожчий, але, як правило, термін служби матраца.

Ліжко односпальне ЛьвівДерев’яне: Дешевший і цілком підходящий варіант, тому що хороший матрац забезпечить Вам всю необхідну опору. Вибирайте амортизовану пластинчату основу з шаруватою деревиною з герметизуючим лаковим покриттям. Деякі міцні основи ліжок називають «ортопедичними», що не є медичним терміном, а просто означає, що вони більш тверді, ніж зазвичай. Основи ліжка з піддоном робляться для матраців-футон; вони — з низькою підвіскою і пластинчасті. Ліжко односпальне Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.

Матрац

Грубо кажучи, чим більше Ви платите за матрац — тим краще його якість. У пружинних матрацах ціна визначається якістю і кількістю пружин, а також його набиванням і чохлом. Поліуретанові матраци також бувають різного класу: чим вищий клас, тим, природно, вище ціна.

Який би тип матраца Ви не вибрали, його оболонка повинна бути зроблена з натуральних матеріалів, щоб матрац міг «дихати». Синтетичні тканини, як правило, бувають слизькими, тому постільна білизна часто сповзає.

Ліжко односпальне Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Як і основи ліжок, матраци бувають трьох основних типів:

З закритими пружинами: Кожна пружина поміщається в окремий ситцевий мішечок і рухається незалежно від інших. Це означає, що пружини стискаються тільки в тому місці, куди переноситься вага. Тому такі матраци ідеально підходять для двоспальних ліжок: коли один з лежачих на ній рухається, інша частина матраца залишається практично нерухомою. Якщо пару складають люди різної ваги, то матрац не буде нахилятися під вагою більш важкого з них. З цієї причини такий тип матраца є найбільш дорогим варіантом. Ліжко односпальне Львів.

Ліжко односпальне ЛьвівЗ відкритими пружинами: Найбільш поширений тип пружинних матраців. Він забезпечений системою безперервно пов’язаних між собою пружин, які діють як єдине ціле, рівномірно розподіляючи вагу по всьому матрацу. Матрац з позиційними пружинами — це більш сучасний ускладнений варіант матраца з відкритими пружинами, і дорожчий.

Поліуретановий: Найкращий вибір для людей, які страждають алергією на пил, хоча влітку лежати на матраці з синтетичним піноматеріалом жарко. Поліуретанові матраци кращої якості можуть коштувати стільки ж, скільки і пружинні матраци. Матраци з дешевим піноматеріалом — зазвичай тонкі і жорсткі. Такі матраци не підходять для Вас, якщо у Вас є звичка курити в ліжку.

Ліжко односпальне Львів