Ліжко двоспальне трансформер Львів

Сьогодні дуже популярними є предмети меблів, які можуть трансформуватися. Це пов’язано з декількома основними причинами. По-перше, багато квартир, особливо однокімнатні, не мають достатньо великої площі, щоб розмістити зручне ліжко. По-друге, хтось віддає перевагу мінімалістському стилю оформлення інтер’єру, тому хоче, щоб днем ​​приміщення не було нагромаджено.

Ліжко двоспальне трансформер ЛьвівМета покупки

Основний елемент, який займає багато місця в будь-якому приміщенні, — ліжко. Тому сучасні фірми-виробники меблів розробили цікаву конструкцію, яка користується досить великою популярністю, це ліжко двоспальне трансформер Львів, яка в складеному стані являє собою звичайну шафу. Увечері, коли необхідно лягати спати, таке ліжко можна простими рухами розкласти прямо зі стіни. Це дуже зручно, так як значно економить місце, особливо якщо в квартирі є маленькі діти, які люблять побігати.

Ліжко двоспальне трансформер Львів

Різновиди

Є два основні варіанти конструктивного виконання ліжка-трансформера:

  • Ліжко-комод
  • Ліжко-шафа

Перший варіант використовується частіше в тих випадках, коли потрібно організуватися невелике спальне місце, наприклад, в кімнаті підлітка. Такий пристрій являє невисокий комод (близько 120 сантиметрів), який має довжину близько 2 метрів. У розкладеному стані отримуємо полутороспальне ліжко.

Другий випадок — це повноцінне ліжко двоспальне трансформер Львів, яке в складеному стані нагадує звичайну шафу-купе. При розкладанні виходить велике і комфортне ліжко.

Переваги і недоліки

Ліжко двоспальне трансформер ЛьвівВи запитаєте, чому такі ліжка настільки популярні в сучасному інтер’єрі? Давайте перерахуємо основні переваги:

  • Зручність. Вони економлять простір, не втрачаючи при цьому комфорту стандартного ліжка.
  • Функціональність. Завдяки використанню сучасної якісної та продуманої фурнітури, такі ліжка дуже легко розкладати і складати. Це можна робити щодня без труднощів.
  • Гарний дизайн. Дуже часто ліжко-шафа оформляється в тон шафи, яка стоїть поруч, тому воно виглядає як його додаткова частина. Спочатку і відрізнити його від звичайної шафи неможливо.

Ліжко двоспальне трансформер Львів від kitchen.lviv.ua

Однак, ліжко двоспальне трансформер Львів не позбавлене ​​і недоліків:

  • Його не можна переставити на нове місце.
  • Такі ліжка мають досить велику ціну, так як при їх виготовленні використовується складна фурнітура.

Застосовувані матеріали

При виготовленні ліжок-трансформерів може використовуватися як дерево, так і метал, проте металевими найчастіше є тільки каркас і фурнітура. Це обумовлено тим, що метал має досить велику масу, тому здатний надавати великі навантаження на фурнітуру.

Що стосується деревини, то це можуть бути найрізноманітніші матеріали — від МДФ до масиву.

Дуже важливим елементом таких ліжок є фурнітура, яка утримує всю масу конструкції і при цьому повинна забезпечувати просте розкладання. Людина не повинна утримувати при розкладанні всю вагу ліжка, це за неї повинна робити фурнітура. Сьогодні найбільш часто використовується фурнітура європейського виробництва, при виготовленні якої використовується метал підвищеної міцності і зносостійкості. Він може забезпечити тривалий термін експлуатації.

Ліжко двоспальне трансформер Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Поради щодо вибору

Для початку необхідно чітко розуміти, що купити готове ліжко двоспальне трансформер Львів відповідних розмірів навряд чи вийде, тому необхідно звернутися в фірму, що спеціалізується на їх Ліжко двоспальне трансформер Львіввиробництві. В такому випадку вам надасть допомогу у виборі дизайнер, який врахує інші елементи інтер’єру і зробить так, щоб ліжко-трансформер стало непомітним гармонійним елементом інтер’єру. Наприклад, можна на нижній поверхні, яка оформляється як фасад шафи, розмістити велике і зручне дзеркало на повний зріст. У складеному стані це буде не тільки красиво, але й практично.

Як вже зазначалося вище, такі ліжка повинні оснащуватися якісною фурнітурою. Тому ні в якому разі не просіть її замінити на дешевий китайський аналог.

Також важливо, щоб ліжко надійно фіксувалося в складеному стані, і була виключена навіть найменша ймовірність самостійного розкладання.

Дизайн, колір і розміри вибирайте відповідно до своїх уподобань і потреб. Краще віддати перевагу великим двоспальним ліжкам, так як маленьке можна поставити і не трансформер, а звичайне.

Ліжко двоспальне трансформер Львів