Ліжко двоспальне Львів

Здоровий сон — запорука гарного самопочуття. Проблема отримання хорошого сну під час нічного відпочинку хвилювала людину в усі епохи його розвитку. В наші дні це питання не втратило своєї актуальності, а навпаки — придбало ще більшу значимість. Ліжко двоспальне Львів. Для того, щоб ви відпочили і набралися енергії, необхідно правильно підійти до вибору спальних ліжок. Сучасна людина при придбанні будь-якої речі задається питанням про її практичність і довговічність. Тому потрібно правильно підійти до вибору таких меблів, як ліжко — адже кожен з нас хоче прокинутися бадьорим після сну.

Ліжко двоспальне Львів

Вибір матраца

Ліжко двоспальне ЛьвівБудь-який фахівець скаже вам, що матрац — це дуже важлива складова ліжка. Існує багато версій, що стосуються якості та характеристики матраца. Деякі люди можуть вас переконувати, що необхідно вибирати твердий матрац, але в цьому випадку він не зможе розподілити вашу вагу рівномірно і ви не отримаєте очікуваного здорового сну. Внаслідок сну на м’якому матраці, який не буде підтримувати тіло, ви можете отримати болі в спині, а в гіршому випадку — сколіоз. Матрац ідеально підібраний, якщо він зможе правильно підтримувати хребет і служити йому опорою. Тіло повинне знаходитися в зручному положенні на ліжку, і це дає можливість досягти потрібного ортопедичного ефекту. Ліжко двоспальне Львів від kitchen.lviv.ua.

Найпростіший вид ліжка складається з корпусу і матраца. Комфортабельність ліжка безпосередньо залежить від того, який матрац ви виберете. Ви можете вибирати між двома видами матраців: з пружинами і без пружин. Самим популярним видом є матрац з наповнювачем на сталевий пружній основі. Наповнювач дозволяє матрацу придбати м’якість і поглинати вологу людського тіла. Пружини додають потрібну жорсткість і підтримку тіла: чим більше пружин в основі матраца, тим краще підтримка тіла. Але при цьому у зв’язку з жорсткістю пружин зменшується ортопедичний ефект.

В матраци без пружин використовується наповнювач з піни. Приміром, піна з латексу має безліч дрібних осередків, які, з точки зору ортопедії, дають позитивний ефект на організм і мають довгий термін служби. Головною складовою матраців на рослинній основі є стружка з кокоса: такий матеріал екологічно чистий, потрібної жорсткості, стійкий до вологи і матрац виходить відповідним всім нормам.

Внутрішнім матеріалом для матраців може послужити бавовна, вовна, кокосова стружка, латекс, водорості та інші матеріали. Якщо у людини є алергія, бажано замінити рослинні матеріали на антиалергенні та придбати сезонний матрац», який з одного боку оббитий шерстю, а з іншого — бавовною. Як правило, на таких матрацах присутній ярлик ЕКО або БІО.

Ліжко двоспальне Львів від kitchen.lviv.ua

Будова каркаса двомісного ліжка

При виборі двоспального ліжка в першу чергу необхідно прийняти до уваги статура людини, для якої купується ліжко. Приміром, молодятам краще всього підійде велике і широке ліжко, а дітям — пружинисте, з податливою основою, так як діти — любителі стрибати на ліжку. Пружна й еластична основа стане вигідною альтернативою твердій. Варіантом для основи може послужити метал, дерево або пластик. Але віддаючи перевагу тому чи іншого матеріалу, потрібно враховувати деякі нюанси: каркас з пластика, прослуживши деякий час, починає виділяти шкідливі для здоров’я токсичні елементи, а металева основа може мати деталі, які завдадуть великої шкоди здоров’ю. Оптимальним варіантом для каркаса є дерево. Це матеріал, який, незважаючи на умови експлуатації та впливу на нього різних факторів, залишається екологічно чистим.

Габарити двоспального ліжка

Ліжко двоспальне ЛьвівКожна людина підбирає ліжко по своєму смаку і відповідну до інтер’єру. Також це стосується вільного простору в кімнаті: купуючи ліжко, потрібно враховувати її параметри. Вибравши в кімнаті місце, де буде встановлюватися ліжко двоспальне Львів, для початку необхідно зробити виміри і розмітити кордони каркаса конструкції ліжка. Якщо брати до уваги систему вимірювання, прийняту в Європі, то відрядне двоспальне ліжко повинно бути розміром в ширину від 180 до 200 сантиметрів. Не варто забувати про існування ліжок меншого розміру. Півтораспальне ліжко на дві людини має розмір від 140 до 160 сантиметрів. Щоб вибрати ліжко, яке буде максимально вам підходити, потрібно лягти по центру матраца і доторкнутися стиснутими кулаками один до одного, при цьому руки повинні бути зігнуті в ліктях попереду грудей. Якщо вам зручно і ліктям вистачає місця, щоб вільно розташуватися на матраці — ці параметри будуть найбільш підходящими.

Ліжко двоспальне Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Види двомісного ліжка

На сьогоднішній день ринок може задовольнити потреби навіть самого вимогливого покупця. По виду ліжка можна варіювати між односпальними, двоспальними, полутороспальными, двоповерховими; за формою — у виді прямокутника, квадрата, овалу або кола. Ліжко двоспальне Львів. Завдяки величезному асортименту форм і видів, є можливість втілити в життя самі неординарні дизайнерські ідеї щодо планування спальної кімнати. Визначившись з критеріями майбутньої ліжка, можна спокійно збиратися за покупкою, але найважливішою підставою для покупки тієї або іншої моделі повинно бути почуття комфортності — адже якщо ви відчуваєте себе комфортно і зручно, то сон буде міцним і повноцінним, а відпочинок — в задоволення.

Ліжко двоспальне Львів