Ліжко двоспальне Львів фото

Від комфортності і якості нічного відпочинку людини залежить його працездатність і бадьорість протягом дня. А з підвищеними емоційними і фізичними навантаженнями дозволить впоратися здоровий сон і повноцінний відпочинок. Ліжко двоспальне Львів фото.

Якщо у вас є окрема спальня, то в ній обов’язково повинно бути ліжко, адже ліжко — це найзручніші меблі для сну, які коли-небудь придумала людина.

Ліжко двоспальне Львів фото

Ліжко двоспальне Львів фотоЗ’явившись ще за часів Стародавнього Єгипту, а може бути і раніше, ліжка помітно змінилися: стали зручніші, комфортніші і ошатніші. Крім цього, з’явилося чимало різних різновидів ліжок, що обумовлено різними способами їх застосування. Ліжко двоспальне Львів фото від kitchen.lviv.ua. Гарне ліжко може займати весь простір в спальні, але не здаватися надмірно великим, якщо воно поєднує в собі красу і зручність.

Залежно від ширини ліжка виділяють три основних їх види:

  • односпальні, з шириною спального місця від 60 до 110 сантиметрів;
  • півтораспальних, з шириною спального місця від 110 до 150 сантиметрів;
  • двоспальні, з шириною спального місця від 160 сантиметрів.

Зрозуміло, вибір ліжка за цією ознакою здійснюється виходячи з кількості осіб, які будуть одночасно спати. Крім цього ліжка діляться на дорослі і дитячі.

Ліжко двоспальне Львів фото від kitchen.lviv.ua

Двоспальні ліжка

Крім спального місця двоспальне ліжко може мати приховані місця для зберігання білизни або інших речей, які в надлишку присутні в кожній спальні. Для цього сучасні ліжка обладнуються висувними ящиками або підйомним механізмом. Таке рішення дозволяє істотно економити простір спальні.

Найбільш поширеними ліжками є корпусні, з МДФ або ДСП. Вони можуть бути збірнорозбірними, хоча це і практично ніколи не потрібно. Ліжко двоспальне Львів фото написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com. Також широко поширені двоспальні ліжка з масиву дерева і металу. Рідше зустрічаються пластикові або гумові варіанти, до них відносяться надувні або водяні ліжка.

Для власників невеликих квартир існують спеціальні вбудовані в шафу двоспальні ліжка, які в разі потреби відкидаються від стіни. Шафа-ліжко може мати вертикальний і горизонтальний підйомний механізм.

Ліжко двоспальне Львів фото написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Ліжко двоспальне Львів фотоУ будь-якому вигляді двоспальне ліжко є ідеальним місцем для комфортного сну сімейної пари. Але не варто забувати, що спати краще всього на спеціально підібраному матраці, а використовувати його, знову-таки, можна тільки спільно з ліжком – ніякий диван-ліжко не дасть порівнянного комфорту і зручності.

Дуже важливо, щоб ліжко двоспальне Львів фото поєднувалося з дизайном спальні: підібране правильно, воно не займе багато місця навіть в невеликій кімнаті, а, навпаки, доповнить інтер’єр і створить неповторне відчуття домашнього тепла і затишку.

Ліжко двоспальне Львів фото