Ліжко двохярусне трансформер Львів

В асортименті сучасних спальних меблів для дітей є двоярусні дитячі ліжка, які можна назвати не тільки Ліжко двохярусне трансформер Львівфункціональними, зручними, ергономічними, а й універсальними. Що це означає? Все досить просто: такі моделі легко можна «перетворити», змінивши зовнішній вигляд і збільшивши функціональність за рахунок додавання різних додаткових пристосувань, перетворити в два одноярусні ліжка. Іноді просто хочеться зробити перестановку в кімнаті, в тому числі і в дитячій, щось змінити, а в деяких випадках, з огляду на ті чи інші обставини, це навіть необхідно. І це стає можливим, якщо в дитячій кімнаті є ліжко двоярусне трансформер Львів.

Ліжко двоярусне трансформер Львів

Які двоярусні ліжка-трансформери сьогодні можуть придбати батьки для своїх малюків?

Саме поняття «двоярусні ліжка-трансформери» можна розглядати з трьох позицій:

У першому випадку, це ярусні ліжка, які шляхом нескладних маніпуляцій можуть перетворитися в два одноярусні ліжка. Коли діти підростуть і не захочуть більше спати на ярусах, а побажають мати повноцінні окремі ліжка, нові купувати не доведеться. У цьому головна користь таких двоярусних дитячих ліжок.

Другий варіант — це ліжка, конструкція яких передбачає зміну положення нижнього спального місця. Це означає, що воно може бути встановлено паралельно або перпендикулярно верхньому ярусу. Так, наприклад, якщо яруси паралельні, то ліжко двоярусне трансформер Львів істотно заощаджує місце в кімнаті. Якщо нижній ярус встановити перпендикулярно, у звільненому кутку можна поставити тумбу з каганцем. Такий варіант найбільш зручний, коли у дітей велика різниця у віці (молодший буде спати нагорі, а старша дитина займе місце внизу).

Ліжко двоярусне трансформер Львів від kitchen.lviv.ua

Можна зробити й так: «розділити» ліжко двоярусне трансформер Львів на ліжко-горище і окреме ложе для підлітка. Таким чином, ми бачимо, що трансформери дуже зручні і вигідні з економічної точки зору, так як можуть «підлаштовуватися» під вік та уподобання дітей.

Ліжко двохярусне трансформер ЛьвівТрансформерами також називають дитячі ярусні ліжка, які комплектуються різними додатковими пристосуваннями, елементами, аксесуарами.

Тобто це можуть бути стандартні двоярусні дитячі ліжка, але в будь-який час до них можна встановити гірку, гойдалки, стенд для скелелазіння, верхній ярус накрити тентом, а нижній — шторками з кишеньками, різними розвиваючими елементами, і тоді вони перетворюються в спортивно-ігровий комплекс.

Ліжко двоярусне трансформер Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Такі спальні меблі широко представлена ​​в асортименті фірм Paidi, Cleveroom. Вони славяться високою якістю, оригінальним стилем і функціональністю.

З усього вищесказаного легко зробити висновок: вибираючи ліжко двоярусне трансформер Львів, варто особливу увагу звернути на моделі, що виробляють відомі фірми. Можливо вони і коштують досить дорого, але зате прослужать багато років, і позбавлять від витрат на нові підліткові спальні меблі в майбутньому.

Ліжко двохярусне трансформер Львів