Ліжко для немовлят у Львові купити

Дитячі ліжечка повинні володіти досить багатьма позитивними показниками.

Вони повинні бути стійкими, міцними, досить глибокими, легко пересуватися, зручними і зробленими з натурального матеріалу. Ліжко для немовлят у Львові купити. Найчастіше ліжечка дитячі вибираються за принципом: подобається чи не подобається. Ось тільки цього недостатньо.

Ліжко для немовлят у Львові купити

Ліжко для немовлят у Львові купитиЩоб не розгубитися у виборі, орієнтуємося на такі якості:

 • Купуючи дитячі ліжечка з дерева, краще, якщо це буде вільха, береза ​​або клен. Моделі з цих дерев відрізняються міцністю і довговічністю. Ліжко для немовлят у Львові купити від kitchen.lviv.ua. Вироби з сосни не володіють цими якостями через м’якість деревини, в них швидко розгойдуються кріплення, та й зовнішній вигляд вони втрачають відразу.
 • Багато хто з педіатрів не рекомендують розглядати дерев’яні вироби як єдино правильний варіант. Сучасні дерев’яні ліжечка покривають сумнівної якості лаком, який дитина буде згризали, як тільки з’являться зубки.
 • Металеві дитячі ліжечка — це найкраще рішення, на думку лікарів. Такі вироби добре миються, і в них не заводяться мікроби і жучки-короїди.

Ліжко для немовлят у Львові купити від kitchen.lviv.ua

 • Дно ліжечок має бути не суцільним, а рейковим для хорошої вентиляції матраца.
 • На боках ліжечок треба, щоб між прутами витримувалося відстань не більше п’яти сантиметрів. Це потрібно для того щоб дитина, навчившись крутитися, не зашкодила собі, засунувши туди ніжку або ручку.
 • Дуже зручні ліжечка бортиками, що опускаються. Мамі легше виймати з ліжечка дитину, а дитині, коли вона підросте, — вибиратися самостійно. Ліжко для немовлят у Львові купити написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.
 • Не менш зручні ліжечка з регулюванням глибини дна. Регулюючи висоту, можна без навантаження для спини укладати дитину або опускати рівень нижче, щоб дитина не випала, коли почне підростати.

Досить до речі оснащення ліжечок висувними ящиками. Туди можна складати як дитячий одяг, так і іграшки.

Ліжко для немовлят у Львові купити написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Моделі дитячих ліжечок:

 1. Класичні моделі ліжечок орієнтовані на дітей до трьох років. Такі вироби бувають на звичайних ніжках, на колесиках і на полозах.
 2. Ліжечка у вигляді колиски розраховані на вік дитини до шести місяців. Ці моделі оснащені переносними ручками і знімним покриттям, яке легко переться.
 3. Ліжко для немовлят у Львові купитиЛіжечка-манежі призначені для дітей до трьох років. Деякі моделі володіють механізмом, що трансформується, і легко складаються для транспортування. Мінус такого виробу — в тому, що його дно знаходиться дуже близько до підлоги, це втомлює спину, коли часто доводиться нагинатися до дитини. Ліжко для немовлят у Львові купити.
 4. Ліжка-трансформери цікаві собою приставними елементами: пеленальним столиком, дитячим комодом і додатковими поличками. Таке ліжечко розраховано на дітей до семи років.

Існують різні зразки дитячих ліжок. Є моделі, додатково укомплектовані люльками, є такі, що, розсовуючи, перетворюються в ліжечко для школяра або в невеликий диван.

Ліжко для немовлят у Львові купити