Ліжка трансформери Львів

Ліжко — предмет меблів, який використовується для сну і відпочинку. Ліжко складається з каркаса, матраца і основи.

Каркас (без матраца) — основа ліжка, від якої залежить його стійкість, надійність і довговічність.

Каркас зустрічається в двох варіантах:

 • 2 спинки, з’єднані царгами (панелями) — більш надійна конструкція, здатна витримати серйозні і тривалі навантаження, наприклад, гри дітей.
 • 4 ніжки і 1-2 спинки, соеіненние царгами — цей варіант виглядає привабливіше.

Основа під матрац — встановлюється на каркас і служить опорою для матраца, забезпечуючи комфорт сну. Ліжка трансформери Львів.

Важливо: каркас і основу під матрац можна придбати окремо — має сенс, якщо покупець хоче самостійно створити своє ліжко з урахуванням індивідуальних переваг.

Ліжка трансформери Львів

Ліжка трансформери ЛьвівШафа-ліжко (трансформер) — завдяки спеціальному підіймальному механізму при розкладанні перетворюється з шафи в ліжко. Подібна модель дозволяє грамотно використовувати простір і відмінно підійде для малогабаритних приміщень.

За типом відкидання буває два види шаф-ліжок.

 • Горизонтальна (поперечно-відкидна) — ліжко піднімається по ширині і, як правило, розраховано на одне спальне місце (добре підійде для дітей). У складеному стані горизонтальне ліжко перетворюється в полку для фотографій або книг.
 • Вертикальна (поздовжньо-відкидна) — ліжко піднімається у висоту і зазвичай призначене для двох осіб. У складеному стані вертикальне ліжко перетворюється в високу шафу, часто з дзеркалом із зовнішнього боку.

Можна зустріти і такий вид ліжка-трансформера, як стіл-ліжко, яке забезпечує не тільки повноцінний відпочинок, але і робоче місце.

Важливо: шафа-ліжко — складний виріб і його монтаж вимагає спеціальних знань і навичок. Краще довірити цю роботу професіоналам. Ліжка трансформери Львів від kitchen.lviv.ua.

Двох’ярусне — складається з двох «поверхів», що знаходяться один під одним. Таке ліжко економить вільне місце в кімнаті і відмінно підійде для дітей.

Зустрічається кілька видів двоярусних моделей:

 • звичайне — класичний варіант, розрахований на двох чоловік;
 • ліжко-горище — на першому «поверсі» такої моделі розташований письмовий стіл з ящиками і шафою, а на другому — ліжко. Подібний варіант істотно заощаджує простір, але має свої мінуси, наприклад, відсутність природного освітлення при роботі за столом (другий ярус ускладнює проникнення світла).

Ліжка трансформери Львів від kitchen.lviv.ua

Ліжка трансформери ЛьвівЛіжко-стіл — перший «поверх» складається з двох рівнів: стільниці і ліжка. При відкиданні першого ярусу письмовий стіл опускається, а його місце займає ліжко. Така модель забезпечує двох дітей повноцінним робочим місцем.

Ліжко-диван — при розкладанні сидіння дивана піднімаються, утворюючи другий «поверх» ліжка, а потім знизу піднімається основа з матрацом — перший ярус. Це ліжко хороше для прийому гостей.

Ліжко-спортивний куточок — має одне або два спальних місця, а також оснащується спортивними снарядами: трапецією, кільцями, турніком, канатом, мотузяною драбиною і т.д. Така модель дозволяє перетворити дитячу кімнату в спортивний зал.

Складне (розкладачка) — в складеному стані займає мінімум місця, а в розкладеному вигляді забезпечує досить комфортний відпочинок. Основа під матрац у розкладному ліжку буває у вигляді рами з ламелями або тканиною, металевої сітки, меблевих пружин. Таке ліжко може бути односпальним, полуторним і навіть двоспальним. Ліжка трансформери Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.

Легка, компактна і дешева складна модель з тканиною ідеально підійде для виїздів на природу. Для комфортного відпочинку або прийому гостей варто придбати ліжко з ламелями.

Модель зі знімним матрацом простіше в догляді, а ліжко з закріпленим матрацом зручніше в експлуатації.

Важливо: щоб правильно вибрати складне ліжко, необхідно враховувати кілька факторів:

 • надійність каркаса — визначається діаметром трубок і товщиною металу;
 • стійкість до корозії металевої конструкції — для цього металеві деталі фарбуються методом порошкового запікання;
 • зручність складання та розкладання.

Ліжка трансформери Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Ліжка трансформери ЛьвівЛіжко-подіум (ліжко-платформа) — відрізняється від інших моделей тим, що складається з матраца і нерухомого каркаса — подіуму або платформи. Крім спального місця, таке ліжко виконує функцію шафи завдяки вбудованим висувним ящиків і виглядає дуже ефектно. Ліжка трансформери Львів.

Мінусами подібної моделі є складність монтажу, неможливість переміщення ліжка, великі габарити і висока ціна. Через малу висоту ліжко-подіум не підійде літнім людям.

Важливо: вибираючи ліжко-подіум, варто звернути увагу на наступні деталі:

 • матеріал каркаса — ДСП, дерев’яний брус, фанера, метал;
 • каркас повинен бути оснащений лагами під матрац з певною шириною і кроком — це необхідно для ортопедичного ефекту ліжка;
 • наявність або відсутність підголівників, підлокітників і спинок.

Ліжка трансформери Львів