Ліжка Львів

Величезним попитом і популярністю користуються ліжка Львів, зроблені з натурального дерева. Вибираючи такі масивні і потрібні меблі необхідно поставитися досить серйозно до цього процесу.

Ліжко має бути якісним і прослужити вам багато років. Перед його придбанням необхідно вивчити те, з якого дерева воно виготовлено, і дізнатися відгуки про виробника. Існує величезний вибір ліжок, починаючи від класичних предметів і закінчуючи моделями в старовинному стилі.

Ліжка Львів

Ліжка ЛьвівМасивне ліжко з балдахіном

Досить цікаво виглядає ліжко, у якого присутні чотири стовпчики по кутах. Воно добре тим, що на нього можна закріпити балдахін. Ця деталь додасть більше романтики інтер’єру вашої кімнати. У разі якщо вам набридне ця деталь інтер’єру, то стовпчики можна з легкістю демонтувати.

Даний вид ліжка з масиву можна вважати старовинним. Такі ліжка Львів  були популярні ще в шістнадцятому столітті. На сьогоднішній день стовпчики можна прикрасити різними стразами, візерунками чи пофарбувати різнобарвною фарбою.

Ліжко у вигляді саней — неповторність інтер’єру

Дерев’яне ліжко, що має форму саней, також полюбилося шанувальникам класичної старовини. Воно злегка вигнуто у головах і ізножья. Найчастіше ліжко виконане в темному або світлому кольорі.

Популярним воно стало ще в далекому дев’ятнадцятому столітті. Подібне ліжко буде виглядати розкішно і багато в будь-якій кімнаті. Але якщо ви не хочете бачити у себе в приміщенні масивний виріб, тоді можна замінити важкі вигнуті елементи більш легкими перекладинами.

Ліжка Львів від kitchen.lviv.ua

Ліжка висувного типу — ергономічність і затишок в невеликій кімнаті

Дуже практичним вважається висувне дерев’яне ліжко. Зовні воно має зручне спальне місце, але в ньому прихований невеликий секрет.

Він полягає в тому, що в нижній частині ліжка з дуба є додаткове висувне спальне місце. Це дуже зручно, особливо якщо раптово прийшли гості і вирішили залишитися у вас на ніч. Подібний вид ліжка Львів є сучасним виробом. Його використання доцільно в маленьких приміщеннях.

Ліжка на платформі

Найпростішим і нескладним за конструкцією є ліжко на платформі. Воно має вигляд дерев’яної поверхні, на якій лежить матрац. Замість дерев’яної поверхні може бути використана сітка. У такого виду ліжка наявність узголів’я є необов’язковим.

Ліжка Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Ліжка ЛьвівАле в разі якщо узголів’я є, то воно виглядає досить просто. Це може бути рівна дерев’яна панель або дошка, вкрита різноманітною тканиною. У платформу ліжка Львів з масиву дерева можуть бути вмонтовані висувні ящики, які можна застосовувати для зберігання взуття, білизни або інших речей.

Таке ліжко буде необхідне, якщо у вас однокімнатна квартира. Завдяки ньому ви зможете обзавестися додатковим сховищем, не займаючи при цьому зайвого простору. Подібна модель відноситься до сучасних видів ліжок.

Ліжка Львів