Кутова шафа купе Львів

На тлі великої кількості дешевих пропозицій готових купейних шаф лінійного планування багато покупців навіть не розглядають варіант з кутовою шафою. Їх відлякує свідомо більш висока ціна, оскільки у вільному продажі купити кутову шафу-купе Львів, що ідеально підходить по дизайну і габаритам до конкретного передпокою або спальні, досить важко, а значить, доведеться замовляти її виготовлення за окремим проектом.

Кутова шафа купе Львів

Кутова шафа купе ЛьвівЗ іншого боку, досить широко поширена думка, що кутова шафа купе Львів займе дуже багато місця, і установка її в малогабаритних квартирах не виправдана.

Однак все це — домисли. Якщо Ви трохи доплатите за виготовлення індивідуальної версії, то такі меблі не тільки прослужить максимально довго, але і ідеально доповнять стиль і дизайн кімнати, ставши її містким, практичним і красивим елементом. Різноманітність конструкцій кутових шаф дозволяє підібрати модель потрібної конфігурації з певними параметрами і для просторої, і для маленької кімнати, і для приміщення з нестандартним плануванням.

Перш ніж замовити і купити кутову шафу-купе, варто ознайомитися з її різновидами. Кутові конструкції бувають корпусними, вбудованими та частково вбудованими. Необхідність і обгрунтованість того чи іншого рішення рекомендується визначати, порадившись з професійним проектувальником. Він відразу визначить, чи підходять стіни Вашої спальні або вітальні для установки вбудованої шафи або доведеться їх вирівнювати тим чи іншим способом. У ряді випадків набагато дешевше і простіше буде замовити корпусну шафу.

Кутова шафа купе Львів від kitchen.lviv.ua

Відшукавши в мережі схеми того, як виглядає «вид зверху» кутового предмета меблювання, Ви зрозумієте, що у Вас є як мінімум п’ять варіантів на вибір. Найпростіша кутова шафа купе Львів , яка підходить для мініатюрних прихожих, має форму трикутника. Його сторони розташовуються уздовж стін, вершина — в кутку приміщення, а основа є розсувними фасадами. Незважаючи на мінімальні габарити, якщо Ви зважитеся купити кутову шафу-купе трикутної форми, не розчаруєтеся. У неї помістяться і гачки з верхнім одягом, і антресолі для сумок і головних уборів, і численні кутові полички для взуття та інших дрібниць.

Кутові шафи-купе також бувають трапецієподібними, Г-подібними, діагонально-кутовими і радіальними.

Кутова шафа купе Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Кутова шафа купе ЛьвівФорма трапеції дозволяє органічно «прилаштувати» до купейної шафи додаткові бічні секції: тумби, комоди, відкриті і закриті полиці. Г-образні кутові шафи розташовуються уздовж двох стін і дуже місткі, правда, доступ до речей, що знаходяться в вершині кута, трохи утруднений. Кутова шафа купе Львів. Виправити ситуацію може поміщений на стику двох купейних шаф кутовий пенал з орними дверима. Діагонально-кутові і радіусні конструкції з химерними вигинами здатні заховати за розсувними стулками цілу міні-гардеробну, робочий кабінет або спортивний куточок. Однак такі шафи доречні лише в просторих кімнатах і квартирах-студіях.

Кутова шафа купе Львів