Купити ліжко у Львові

Роблячи ремонт у спальні, дуже хочеться втілити найоригінальніші ідеї, які будуть відображати індивідуальний стиль господаря. Звичайно, в такий інтер’єр часто шукають ліжко нестандартного вигляду, відповідну до загального дизайну. Купити ліжко у Львові. Досить часто в такій ситуації доводиться звертатися до виробників ліжок з індивідуальним замовленням. З такими ж проблемами стикаються власники невеликої спальні, куди ліжко стандартних розмірів просто не поміститься.

Купити ліжко у Львові

Перетворення мрії в реальність: ліжка на замовлення

На щастя, це не становить великої проблеми. Індивідуальне замовлення на виготовлення ліжка можна Купити ліжко у Львовіоформити як безпосередньо у виробника, так і в магазині. Меблеві фабрики існують в багатьох регіонах і краще звернутися з персональним проектом саме до них. Є можливість виготовити і купити ліжко у Львові на замовлення.

Замовити можна ліжко будь-якого виду:

 • односпальні;
 • двоспальні;
 • двоярусні;
 • класичні;
 • стилізовані.

Для замовлення потрібно надати:

 • фото або ескіз ліжка;
 • необхідні розміри виробу;
 • опис дизайну та оздоблення;
 • вказати особливості конструкції.

У більшості випадків виробник надає можливість вибрати будь-який матеріал і колір для обробки.

Купити ліжко у Львові від kitchen.lviv.ua

Обов’язково слід обговорити матеріал, з якого буде зроблена основа ліжка, визначитися з якістю використовуваної фурнітури. Якщо замовлення оформляється безпосередньо у виробника, можна отримати хорошу консультацію з приводу відмінностей і переваг кожного виду деталей. Спеціаліст може дати корисні поради та одразу ж по ходу обговорень внести необхідні зміни в проект замовлення. Купити ліжко у Львові написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.

Розраховуємо вартість ліжка на замовлення

Вартість ліжка за індивідуальним замовленням розраховується на основі всіх наданих даних. Вона залежить від:

 • складності виробу;
 • якості використовуваних матеріалів, фурнітури і механізмів.

Ціна ліжка, виготовленого на замовлення, прирівнюється до ціни найближчого за розміром типового варіанту (рахується в більшу сторону). Спочатку формується попередній кошторис, який може підлягати коригуванню. Всі зміни обов’язково повинні узгоджуватися із замовником. Зазвичай, для початку роботи над замовленням необхідно внести передоплату не менше 50% від загальної суми.

Купити ліжко у Львові написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Купити ліжко у ЛьвовіПісля завершення робіт формується остаточна вартість ліжка і проводиться доплата.

Ліжко на замовлення у Львові може виготовити наша компанія, яка займається власним виробництвом ліжок, володіє необхідними виробничими потужностями та великим досвідом роботи. Купити ліжко у Львові.

Термін на виготовлення ліжка за індивідуальним замовленням складає один тиждень з моменту оформлення замовлення. Якщо є серйозні технічні труднощі, пов’язані з виготовленням ліжка на замовлення, то терміни можуть коригуватися.

Купити ліжко у Львові