Купити комод Львів

Комод є одним з найпопулярніших у всі часи видом корпусних меблів. І в цьому немає нічого дивного, адже використовувати його можна для різних речей і в різних приміщеннях. Купити комод Львів.  Що ж робить комод настільки продуманим з точки зору корисного використання кожного квадратного сантиметра, який він займає у вашій кімнаті?

Купити комод Львів

Ода «старому» комоду

Купити комод ЛьвівКомоди з’явилися дуже і дуже давно. Батьківщиною комода прийнято вважати Італію, хоча прообраз його зустрічається і в середньовічній Франції. Далеким предком цього незамінного в господарстві предмета є невелика скриня, яка з часом еволюціонувала у конструкцію більшого розміру на ніжках і з висувними ящиками, а потім і в найнеймовірніші моделі залежно від епохи і країни-виробника.

Сьогодні на ринку представлено досить велику кількість комодів, вибрати з яких вподобаний з урахуванням розміру, форми, матеріалу і ціни не складе великих труднощів в будь-якому меблевому магазині.

Якщо ви вирішили купити комод Львів , то враховуйте стиль і колірне оформлення інтер’єру, визначитеся з габаритами, віддайте перевагу натуральним матеріалам і прослідкуйте, щоб ваш майбутній «помічник по господарству» був виконаний максимально якісно — малюнок деревини на ящиках та дверках повинен бути симетричним, фурнітура гарною, а ящики легко висуватися.

Купити комод Львів від kitchen.lviv.ua

«Сommode» — значить «зручний»

Купити комод Львів — значить, придбати універсальний і практично незамінний предмет інтер’єру, який прослужить вам не один десяток років. Але незважаючи на універсальність, можна виділити певні види цих меблів, спираючись на бажану спеціалізацію.

У передпокої незамінним буде вузький і високий комод, в нижні ящики якого дуже зручно складати взуття, а у верхні — парасольки, шапки, рукавички, ключі і т. д. Для спальні вибирають багато хто комодні тумби невеликого розміру, білизняні комоди комоди з дзеркалом. У вітальні відмінно виглядають комоди, призначені для використання в якості підставки під телевізор та іншу апаратуру. Незамінним для організації робочого простору будинку може стати також спеціальний письмовий комод, шафа-секретер. У дитячій комод здатний одночасно служити пеленальним столиком (завдяки спеціальній додатковій площині, яка кріпиться до стільниці) і зручним місцем для зберігання пелюшок-сорочечок і іншого малишкового приданого. Надалі столик можна прибрати, а шухлядки розділити: верхні — для старшої дитини, нижні — для молодшої.

Купити комод Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Купити комод ЛьвівВід виду деревини залежать експлуатаційні характеристики комода. Самим міцним (але і досить дорогим) буде комод з бука — його поверхня стійка до механічних пошкоджень і деформацій. Не менш надійними можна вважати комоди з берези. А от менш дешеві комоди з сосни похвалитися особливою міцністю не можуть, так як навіть незначні фізичні впливи можуть залишити на них сліди.  Купити комод Львів.Комод з ДСП прослужить довго, але буде боятися підвищеної вологості в приміщенні. А комоди з МДФ (незважаючи на те, що володіють високим ступенем щільності і практично несприйнятливі до дії різних грибків і бактерій) бояться високих температур. Перебуваючи в безпосередній близькості від нагрівального приладу, вони можуть жолобитися і втрачати форму, а декоративне покриття — відшаровуватися.

Купити комод Львів