Купити двоспальне ліжко Львів

Якщо вам пощастило мати свою половинку, з якою ділите навпіл всі особисті та побутові проблеми, то ви щасливчик, який не коротає свої ночі самотньо в холодному ліжку. А значить рано чи пізно постане питання про покупку красивого комфортного двоспального ліжка. Купити двоспальне ліжко Львів.  Щоб обом на ньому було затишно і зручно, до вибору ліжка потрібно підійти дуже відповідально. Що потрібно знати, щоб покупка виявилася вдалою?

Купити двоспальне ліжко Львів

Вибираємо параметри

Купити двоспальне ліжко ЛьвівПерш ніж купити двоспальне ліжко Львів, потрібно визначитися з розмірами ліжка. Радять купувати настільки велике ліжко, яке тільки може поміститися в спальні. Зазвичай двоспальне ліжко має розміри 160х200 см або 180х200 см, але можуть бути і індивідуальні параметри. При великих габаритах в конструкції повинні бути передбачені додаткові опори.

Щоб визначити чи підходить ліжко по ширині, потрібно лягти на ліжко і закласти руки за голову. Якщо лікті не звисають по краях ліжка, значить це вдалий розмір.

Важливо також точно визначитися з висотою ліжка. При недостатній висоті доведеться кожного разу низько нахилятися, щоб лягти. З іншого боку, якщо ліжко досить високе, то з неї потрібно буде зіскакувати. У цьому питанні теж краще особисто протестувати вподобану модель, спробувавши прилягти на неї і встати кілька разів.

Купити двоспальне ліжко Львів від kitchen.lviv.ua

Вибираємо матеріал

Другий критерій, який потрібно врахувати, це матеріал з якого виготовлене ​​ліжко. Це може бути:

  • масив дерева;
  • метал;
  • МДФ, ДВП або ДСП;
  • пластик.

Найнадійнішим і якісним матеріалом є масив дерева. Він довговічний і не втрачає свої якості. Ліжка з металу або інших матеріалів можуть виділяти шкідливі токсичні речовини, тому при покупці двоспального ліжка не зайвим буде поцікавитися наявністю гігієнічного сертифіката. Купити двоспальне ліжко Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.

Важливий також і матеріал, з якого виготовлені ламелі. Вибираючи з дерева, пластику або металу, краще зупинитися на першому варіанті, оскільки він володіє найкращим ортопедичним ефектом. Металеві ламелі можуть з часом розтягнутися. Має значення і кількість таких пластин. У двоспальному ліжку їх повинно бути не менше 30. Інакше під вагою великого важкого матраца ложе буде провисати.

Купити двоспальне ліжко Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

І на завершення варто звернути увагу на функціональність обраної моделі. Багато двоспальних ліжок мають під матрацом нішу з підйомним механізмом або висувні ящики для зберігання речей.

Купити двоспальне ліжко ЛьвівПри виборі дизайну двоспального ліжка варто виходити тільки з власних уподобань та особливостей інтер’єру спальної кімнати.

Вибравши ліжко, потрібно подумати і про покупку хорошого ортопедичного матраца, відповідного за розміром. Часто ці предмети купують одночасно. Саме тому краще, щоб купити двоспальне ліжко Львів, звернутися в нашу компанію. Тут можна підібрати матрац до будь-якої моделі ліжка, а якщо не знайдеться підходящого розміру, то його виконають за індивідуальним замовленням.

Купити двоспальне ліжко Львів