Купити двоповерхове ліжко у Львові

Купити двоповерхове ліжко у ЛьвовіМабуть, найголовніший критерій прибутковості будь-якого хостелу — це кількість спальних місць. Чим більше ліжко-місць, тим більше ваша прибуток і успішний ріст в цій сфері. Нікого не здивуєш наявністю двоярусних ліжок в таких місцях, але тут потрібно розібратися детальніше. Ліжко — це те мале місце, де людина заплатила гроші за проживання, буде знаходитися більшу кількість часу, відповідно ліжко в міні-готелі повинна бути гідним тих грошей, які ви просите у людини, що живе у вас, ну, і відповідати елементарним вимогам комфорту. Купити двоповерхове ліжко у Львові.

Дуже важливо звернути увагу на характеристики і властивості ліжка, яке ви купуєте. Ліжко — це не серветки і не туалетний папір, відвідувач в середньому проводить на вашому ліжку третину оплаченого часу. Працюючи в сфері забезпечення готельного бізнесу, ми дуже часто зустрічаємося з клієнтами, які по кілька разів на рік змінюють ліжка і готельний фонд меблів, які просто розвалюються на очах. Економія це звичайно добре, але не можна економити на тому, що може зіпсувати враження про ваш готельний сервіс.

Купити двоповерхове ліжко у Львові

На нашому сайті ви знайдете те, що необхідно для втілення ваших ідей в життя. Різноманітна лінійка двоярусних, одноярусних, триярусних ліжок, ліжка-горища з робочою зоною, розбірні ліжка, ретро ліжка з далекого і світлого минулого. Навіть якщо вам нічого не сподобається, ми зробимо ліжко спеціально для вас, і будуть такі ексклюзивні ліжка тільки у вас.

Ліжка — трансформери, з двох одноярусних ліжок, можна зібрати одне двоярусне. Незамінна річ, коли потрібно швидко розмістити додаткових людей, так само і навпаки, в період спаду продажів, з такими ліжками легко переобладнати номери для більш комфортного проживання на односпальних ліжках. Купити двоповерхове ліжко у Львові від kitchen.lviv.ua.

«У всіх стоїть, і я в свій готель поставлю» — так, на жаль, багато хто вважає, хто займається облаштуванням своїх номерів, і вибір падає на основу з ламелями. Всі вже давно звикли до ортопедичної основи на ламелях, моторошно незручній, по якій катається матрац, але всі ставлять, через дешевизну в першу чергу. У нашому магазині теж представлені динячі моделі, але ми рекомендуємо ставити посилені підстави для матраца зі стопорами. Основа без березових ламелей, з металевою сіткою. Шалено надійна і довговічна, купивши один раз, ви назавжди забудете про проблеми з ліжком. За більш детальною інформацією з таких основ, звертайтеся за телефоном, вказаним в шапці сайту.

Купити двоповерхове ліжко у Львові від kitchen.lviv.ua

Купити двоповерхове ліжко у ЛьвовіДвоярусні ліжка бувають дерев’яні з масиву і металеві — природно, що металеві ліжка набагато надійніші, ніж дерев’яні аналоги, але і тут можна посперечатися. Зустрічаються такі продавці, які примудряються «втюхати» в хостели двоярусні ліжка, призначені для будівельників, на 1 сезон «економ» класу. Такі ліжка не довговічні, і служать переважно кілька місяців і використовуються в побутових приміщеннях і вагончиках. Ліжка економ класу, від недобросовісних виробників, можуть складатися прямо під людиною, через хистку конструкцію. Купити двоповерхове ліжко у Львові написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.

Тисячу разів подумайте, на чому варто економити, а на що, потрібно витратитися побільше. За детальною консультацією з приводу облаштування хостела, готелю, міні-готелю, гуртожитку, і іншого звертайтесь за телефоном, вас проконсультують наші досвідчені менеджери. Вибирайте правильні меблі і текстиль для вашого бізнесу,

Купити двоповерхове ліжко у Львові написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Креативний підхід до справи — завжди збільшує число клієнтів в будь-якій сфері діяльності. Навіть якщо у вас немає величезних площ і швейцара в дверях, це ще не говорить про те, що до вас ніхто не звернеться. Купити двоповерхове ліжко у Львові.

Роблячи якісний сервіс, створюючи затишок, і нестандартне дизайнерське оформлення — це те, що так не вистачає малому готельному бізнесу. Всюди одноликі гуртожитки, з голими стінами, але є й приємні винятки, що радують око не тільки відвідувачів, але і випадкових людей, що зайшли в це місце. Виділяйтеся з натовпу, і ваші справи підуть в гору.

Купити двоповерхове ліжко у Львові