Кухні на замовлення Львів ціни

Якщо Ви давно мрієте про красиву нову кухню, але в силу обмеженого бюджету придивляєтеся до типових готових виробах, поспішаємо Вас обнадіяти. Придбати кухні на замовлення Львів ціни недорого сьогодні можливо в силу декількох об’єктивних причин. Природно, найвигіднішу угоду Ви зможете укласти безпосередньо з виробником меблів, не переплачуючи посередникам в особі великих торгових компаній, реальних і віртуальних меблевих магазинів.

Кухні на замовлення Львів ціни

Кухні на замовлення Львів ціниОднією з переваг замовної меблі, виконаної під розміри і стилістику певного приміщення, є її точна відповідність побажанням замовника з точки зору практичності, функціональності і зовнішнього вигляду. Тільки спроектовані таким чином меблі здатні використовувати всі нюанси планування і освітлення кухні, перетворивши можливі недоліки в переваги. Кухні на замовлення Львів ціни від kitchen.lviv.ua.

Кутові, нестандартні, високі або вузькі, орні або розсувні тумби, пенали та шафки використовують по максимуму наявні ніші, приховують комунікації, невідповідну по стилю і дизайну техніку, дозволяють із зручністю розмістити весь потрібний посуд, начиння, продукти та інші речі, не віднімаючи зайвої площі у маленьких або неправильних за формою приміщень.

Кухні на замовлення Львів ціни від kitchen.lviv.ua

Ми виготовимо для Вас будь-які кухні на замовлення Львів ціни недорого, за винятком хіба що елітних моделей з масиву, оснащених ящиками з доводчиками, каруселями, карго, мікроліфтами, тандембокси і метабоксами. Але і в цьому випадку можливі розумні виключення, що не виходять за рамки Вашого бюджету.  

Дорогий масив можна замінити пластиком або шпонованим МДФ, радіальні і увігнуті фасади, фантазійні і дизайнерські елементи декору — відкритими полицями і трапецієподібними елементами. Знизить ціну будь-якого проекту відмова від вітражів, скляних вставок, фігурних карнизів і капітелей. Рамкові фасади з фільонкою з ДСП з відповідною нагоди облицюванням виглядають не менш ефектно, ніж меблі з масиву, так що і зовні практично не відрізняються від натурального дерева.

Кухні на замовлення Львів ціни написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Кухні на замовлення Львів ціниЗрештою, нині в тренді хай-тек і скандинавські кухні, що не терплять надмірностей в декорі і дизайні, але від цього не менш комфортабельні і затишні. Тільки уявіть: глухі фасади, ручки-рейлінги і безліч корисних секцій і відділень, прихованих за орними і розсувними дверцятами першого і другого рівня. Кухні на замовлення Львів ціни. Така кухня, де кожна важлива деталь, починаючи від холодильника і закінчуючи ополониками, знаходиться на своєму місці і при цьому абсолютно непомітна, дозволить втілити в життя мрію кожної господині про ідеальний порядок і акуратність. Нічого зайвого, все прибрано, а глянцеві фасади виблискують в світлі вбудованого підсвічування. Просто, шалено стильно, і недорого!

Кухні на замовлення Львів ціни