Кухні на замовлення Львів фото

На сьогоднішній день червона кухня — один з найбільш затребуваних трендів. Ми, як виробники модульних та корпусних меблів для кухонь різних стилів і розмірів, постійно стикаємося з проханнями замовників спроектувати для них гарнітур в цьому яскравому і кілька екстравагантному кольорі.

Кухні на замовлення Львів фото

Кухні на замовлення Львів фотоЗрозуміти таке бажання можна, поглянувши на фотографії червоних кухонних гарнітурів, в достатку розміщені на профільних сайтах і в журналах, присвячених дизайну. Всі вони без винятку виглядають стильно, неординарно і привабливо. Крім шикарної естетики червона кухня, в якій дотримані всі колірні, світлові, розмірні пропорції і враховані практичні деталі, здатна наповнити своїх господарів зарядом бадьорості, життєвої і сексуальної енергії, підвищити апетит і поліпшити настрій. Кухні на замовлення Львів фото від kitchen.lviv.ua.

Червоний колір, особливо в поєднанні з білим, сірим, вершковим, кремовим, кавовим і іншими пастельними і нейтральними відтінками здатний перетворити будь-яке приміщення, зробивши його святковим і яскравим. Червоний із золотом на білому тлі виглядає більш ніж розкішно, а приємні теплі відтінки теракотового, бордового, цегляного тонів зігрівають і насичують атмосферу в домі затишком.

Кухні на замовлення Львів фото від kitchen.lviv.ua

І все ж червона кухня вимагає тонкого поводження з домінантними відтінками, оскільки колір цей вельми агресивний в психологічному плані. Наші дизайнери з легкістю складуть для Вас проект кухні, в якій будуть оптимально поєднуватися ефектні і м’які кольори. Так, дозоване застосування червоного не перевантажить приміщення, запобігши створення нервозної і гнитючої атмосфери. Кухні на замовлення Львів фото написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.

Особливо не рекомендований надлишок червоних і кривавих тонів в маленьких кухнях, а тим, хто постійно скаржиться на нервування на роботі і в житті, такий інтер’єр категорично протипоказаний.

Великі гарнітури з червоними фасадами і світлими стільницями ідеально виглядають на тлі білосніжних стін, такої ж стелі та підлоги природних деревних відтінків. Розбавити надлишок цегляних або бордових фасадів допоможе їх чергування з елементами нейтральних кольорів.

Кухні на замовлення Львів фото написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Кухні на замовлення Львів фотоМожливо, верхній рівень в цьому випадку варто зробити цілком прозорим або використовувати сатиноване скло. Кухні на замовлення Львів фото.

Червоні стільниці — надто екстравагантний варіант навіть для найсміливіших експериментаторів. Набагато привабливіше буде виглядати гарнітур з парою пурпурних орних дверець і аналогічним візерунком на фартусі. Текстиль та килим в обідній зоні завершать композицію.

Кухні на замовлення Львів фото