Кухні на замовлення Львів фото ціни

Кухня, безсумнівно, є символом теплого домашнього вогнища, навколо якого збирається за вечерею вся родина, друзі родини, що прийшли в гості і саме кухня стає центром усіх родинних свят та урочистостей. Кухні на замовлення Львів фото ціни. Тому для будь-якої господині підбір кухонних меблів та інтер’єру є дуже важливим і трепетним моментом, що вимагає великої уваги. До того ж хочеться, щоб кухня виглядала естетично, і була при цьому функціональною.

Кухні на замовлення Львів фото ціни

Як же поєднати в одному проекті кухні практичність і красивий зовнішній вигляд? Як правильно вибрати кухню? Що потрібно знати кожному, хто хоче вибрати кухню? Розглянемо основні етапи процесу розробки проекту, до моменту остаточної установки і складання кухні.

  1. Розміри. Самим початковим етапом при виборі кухні є зняття розмірів. Для цього необхідно зробити заміри Вашого кухонного приміщення, і зафіксувати їх на папері. Уважно заміряйте довжину і висоту стін, кути, розміри вікна і підвіконня. Дані повинні бути точними, у цій справі кожен сантиметр має значення.
  2. Кухні на замовлення Львів фото ціниПланування. Зробивши виміри, можна приступати до наступного етапу. Подумайте, де саме буде стояти кухня, уздовж яких стін і чи буде вона кутова. Яке кухонне обладнання обов’язково має бути на Вашій кухні? Холодильник, мікрохвильова піч, мийка, посудомийна машина – вся ця техніка повинна гармонійно вписатися в проект кухні. Кухні на замовлення фото ціни від kitchen.lviv.ua Тому потрібно продумати всі деталі заздалегідь. На початковому етапі достатньо лише Вашої ідеї, яку потім втілять в життя досвідчені дизайнери, проектувальники.
  3. Проект. Тепер настав час подумати про конкретний проект. Для цього можна використовувати міліметровий папір. У масштабі спробуйте самостійно накреслити Вашу кухню, розмістивши на кресленні також інші меблі та кухонну техніку. Варто також продумати розташування кухонного столу з табуретками, адже це важлива частина кухонного інтер’єру, і вона повинна бути зручною. Якщо площа кухні невелика, то для економії простору потрібно задіяти кути. З цим Вам допоможуть професіонали. Величезна база різних моделей кухонних гарнітурів, з порадами знаючих людей, дадуть можливість Вам вибрати саме те, що потрібно. Для економії місця, збільшити місткість кухонних шаф, можна зробивши їх більш глибокими і високими.

Кухні на замовлення Львів фото ціни від kitchen.lviv.ua

  1. Стиль і колір. Маючи приблизний проект, потрібно його конкретизувати, додавши деякі деталі. Це, в першу чергу, стосується стилю кухні. Буде це класика, модерн або кухня в стилі хай-тек? У відповідності з вибором стилю набагато простіше підібрати матеріал для її виготовлення. Для цього потрібно звернутися до фахівців. Дизайнери, які мають великі напрацювання в цій галузі і знають модні тенденції, зможуть підказати, який стиль гарнітура більше підійде для Вашої кухні. Якщо для Вас зовнішній вигляд кухні є першорядним, то розробці індивідуального стилю варто приділити більше уваги, використовуючи для оформлення різноманітні картинки, ручки незвичайної форми і цікаві форми меблів. Також співробітники допоможуть визначитися з колірною гамою, яка повинна відповідати загальному стилю інтер’єру в квартирі і на кухні. Гарнітур повинен гармоніювати з кольором шпалер, і кольором паркету або лінолеуму. Кухні на замовлення фото ціна написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.
  2. Бюджет. Потрібно зрозуміти для себе, скільки грошей Ви готові заплатити за проект кухні. Від цього залежить дуже багато. Матеріали, з яких буде виготовлятися кухня, складність деталей проекту, додаткове оформлення, вбудована техніка з індивідуальної розробки – все це залежить від ціни. Тому визначивши суму проекту спочатку, Ви зможете зрозуміти, на що варто розраховувати і на чому можна заощадити. Дизайнери зможуть підказати Вам, які елементи кухні більш доступні за вартістю, а від яких варто відмовитися, при нестачі коштів. В результаті потрібно підібрати варіант, оптимальний за ціною, якістю і зовнішнім виглядом.
  3. Замовлення. Маючи план своєї кухні, визначившись з приблизною вартістю і стилем, можна вже зробити замовлення. Найкраще в побудові дизайну своєї кухні звернутися до професіоналів, які зможуть розробити дизайн-проект, відповідний розмірам і плануванню кухні. Фахівці зможуть за допомогою програм зробити комп’ютерну модель Вашої кухні, і Ви зможете розглянути всі деталі і внести потрібні корективи в проект. На цьому етапі також продумайте, які секції і висувні шафи потрібно внести в проект кухонного гарнітуру. Потрібно відзначити, що на цьому етапі варто подумати про функціональность і практичность кухні. Сьогодні існує величезна кількість кухонних гаджетів і приладів, які можуть полегшити життя будь-якої господині. Варто використовувати сучасні досягнення, гармонійно вписавши їх в проект.
  4. Техніка і меблі. Визначившись з проектом остаточно, Вам залишається продумати покупку або замовлення кухонного обладнання по тих розмірах, які передбачені проектом кухонного гарнітуру. Можливо Ви зможете знайти готову техніку в продажу за потрібними розмірами. А також варто придбати додаткові кухонні меблі, якщо Ви хочете повністю змінити інтер’єр.

Кухні на замовлення Львів фото ціни написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

  1. Кухні на замовлення Львів фото ціниУстановка. Завершальним етапом є установка кухні. Найчастіше установка є додатковою послугою у тій компанії, де кухонний гарнітур був виготовлений, і оплачується ця послуга окремо. Установку краще довірити професіоналам, адже збірка гарнітура – це тривалий процес, що вимагає певних навичок і вмінь. Крім збірки гарнітуру, потрібно також продумати інсталяцію кухонної сантехніки.

Користуючись цією підказкою у 8 етапів, у Вас не виникне великий складності у виборі кухні. Кухні на замовлення Львів фото ціни. Найбільша перевага кухні на замовлення – це продумана розробка, установка гарнітури фахівцями, які позбавлять Вас від клопоту займатися питанням, в якому Ви орієнтуєтеся з труднощами. Досвідчені співробітники нашої компанії зможуть надати весь комплекс послуг від перших кроків з розробки проекту до остаточного етапу встановлення кухонних меблів. Успіх у цій справі залежить від комплексу факторів: від вдалості Вашої ідеї, здібності професіоналів реалізувати проект в реальність, і від добре продуманого бюджету. Тому, якщо поставитися до процесу вибору серйозно і відповідально, то результатом залишитеся задоволені Ви і вся Ваша сім’я.

Кухні на замовлення Львів фото ціни