Кухні модерн Львів

Існує безліч унікальних стилів в інтер’єрі і всі вони мають характерні риси. Якщо говорити про направлення «модерн» (від фр. Moderne — сучасний, новий), то його суть полягає в назві.

Кухні модерн ЛьвівУ представленій статті слово «модерн», навмисно вживається в лапках, тому що, сам стиль модерн переважав в кінці 19 — початку 20 століття, був одним з найбільш вишуканих і аристократичних стилів в оформленні інтер’єру, відмітними рисами якого були: застосування натуральних матеріалів (дерево, гіпс, мармур), вигнутих, округлих ліній, вітражних стекол, квіткових орнаментів. Кухні модерн Львів.

На сьогоднішній день все частіше словосполучення «кухня в стилі модерн» застосовується абсолютно в іншому сенсі. Стиль модерн в інтер’єрі кухні як не можна краще підходить до сучасного темпу і стилю життя, особливо в великих містах. Час — гроші, і його економія стає актуальною для кожного, хто стурбований своєю кар’єрою, і хоче жити активним життям.

Модерн — це функціональність в поєднанні з високим ступенем комфорту, простота і виразність, яка не потребує ретельного догляду і великих витрат часу на приведення приміщення в порядок.

Кухні модерн Львів

Планування

Кухні модерн ЛьвівМодерн в дизайні кухні починається з планування приміщення, яке під неї відведено. Головне правило — як можна більше вільного простору, щоб працювати і переміщатися можна було без зусиль, не «чіпляючись» за предмети обстановки і не протискуючись між ними.

Меблі робочої зони зазвичай вибудовуються в лінію уздовж стіни, або «кутом», причому відстань від них до обідньої групи дещо більше, ніж при використанні інших стилів оформлення.

Відчуття простору — ось те, чого необхідно досягти на стадії планування приміщення. Дотримання цього правила полегшить прибирання, і зменшить необхідні на нього витрати часу.

Сучасні кухні модерн Львів завжди мають барну стійку, а ось обідня група передбачається не завжди. Це також пояснюється міським темпом життя, в якому на рахунку кожна хвилина.

Для того, щоб швидко поснідати, або перекусити, повернувшись з роботи пізно ввечері, великий стіл не потрібен — достатньо барної стійки. Вона може бути частиною кухонного гарнітура, або острова, або існувати самостійно. Якщо обідній стіл все-таки ставлять, зазвичай він має невеликий розмір і розрахований на двох, рідко коли на шістьох чоловік.

Колір

Кухні модерн ЛьвівЯкщо ви збираєтеся використовувати стиль модерн в інтер’єрі кухні, виберіть якийсь один колір, і зробіть його основним. Строкатості сучасні стилі не люблять, і особливо це відноситься до модерну.

Меблеві фасади, покриття для підлоги, штори і інший текстиль — все це може бути будь-яким — зеленим, хоч фіолетовим — за вашим вибором. Решту предметів а також стіни при цьому залишають білими, або покривають фарбою нейтральних світлих тонів.

Найбільш підійдуть пісочний, сріблястий, вершковий. Фон може бути і активним, чорним — але на ньому будуть активніше виділятися забруднення.

Матеріал

Модерн в дизайні кухні передбачає полегшене прибирання. Цей стиль дозволяє господарці при мінімальних тимчасових витратах утримувати приміщення в ідеальній чистоті. Саме тому підбір матеріалів для обробки як самої кухні, так і її обстановки, має особливе значення.

На підлогу краще покласти плитку або керамограніт, зробити наливну підлогу або мармолеум — матеріал з багатою історією, що відповідає всім сучасним вимогам по міцності, довговічності та легкості догляду.

Кухні модерн Львів від kitchen.lviv.ua

Легкість догляду

Стіни зазвичай фарбують, і там, де вони піддаються найбільшому забрудненню, закривають фартухом. Він може бути зі скла (скіналі), металевий, або з керамічної плитки без рельєфних візерунків, що ускладнюють відмивання.

Стелю можна просто побілити, а можна зробити навісною, але найпростішої форми, без складних вигинів і переходів по висоті.

У сучасних кухнях в стилі модерн не застосовуються мозаїку, паркетні покриття, шпалери — це дорогі непрактичні матеріали, прибирання в оброблених ними приміщеннях вимагає певної вправності і значного часу.

Меблевий гарнітур може бути зроблений з дерева, вітається використання скла і металу, а також елементів з пластику. Меблеві фасади або покриті плівкою, або залаковані. Щоб інтер’єр не вийшов занадто холодним і «технічним», меблі можна обробити натуральним шпоном.

Форми

Стиль модерн в інтер’єрі кухні не терпить пафосу, розкоші, химерності. Меблі краще простих і навіть суворих форм, прямі лінії, прямокутні гладкі фасади — ось характерні риси стилю.

Ті ж вимоги пред’являються до побутової техніки, формі барних стійок, стільців, столів. Всі меблі повинні працювати на одну задачу: створення гармонійної комфортної обстановки, в якій немає випадкових речей, але є в наявності всі необхідні.

Кухні модерн ЛьвівПоверхні

Головне, про що потрібно думати, вибираючи поверхні для кухні — стільниці, фасади, а також миття — як це прибирати? Роботу на кухні не назвеш чистою, значить, все поверхні повинні легко відмиватися.

Бризки води і жиру, сальний наліт, пил — все це осідає на шафах і стінах, і чим вони більш складної форми, чим більш пориста у них поверхня — тим складніше буде прибиратися. Меблі для сучасної кухні модерн Львів повинні бути гладкими, без рельєфних елементів декору, виступаючих частин і химерної фурнітури.

Декор

Модерн в дизайні кухні не вимагає великої кількості декоративних елементів, скоріше навпаки — чим їх менше, тим краще, тим легше буде прибиратися. Найкраще, якщо вдасться поєднати в одному предметі і декоративне, і функціональне навантаження.

Наприклад, поставлені в ряд на білій полиці фужери або посуд прикрасять кімнату і послужать для сервірування столу, червоний тостер на світлій стільниці стане яскравим декоративним акцентом і підігріє вранці хліб.

Красива ваза або елегантний чайник для заварювання на столі теж можуть вважатися декоративною прикрасою, якщо правильно їх підібрати до конкретного інтер’єру. Навіть підставка під каструлі може стати прикрасою!

У такій кухні доречно використання штучних тканин для оформлення вікна, тому що їх легко прати і не потрібно гладити. Від класичних штор доведеться відмовитися — модерн вибирає жалюзі і ролети.

Кухні модерн Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Освітлення

Кухні модерн ЛьвівСучасні кухні модерн Львів пред’являють досить високі вимоги до освітлення. Світло повинно бути хорошим: освітлення кожного куточка рівним світловим потоком абсолютно необхідно, щоб не втрачати зайвого часу на пошуки в напівтемряві потрібних предметів.

Забезпечується це великою кількістю стельових точкових світильників. Крім того, непогано використовувати і додаткове світло в окремих, найбільш важливих зонах. Форма світильників повинна бути простою — кулі, куби, ромби.

Скло або пластик, гладкий метал або дерево — ось матеріали, з якого вони виготовляються. Ніяких «завитків» і складних в видаленні пилу конструкцій! Стиль модерн в інтер’єрі кухні подарує вам гарний настрій і звільнить час, щоб ви могли витратити його на себе.

Кухні модерн Львів