Кухні Львів

Проект будь-якої кухні класика меблевого дизайну здатна перетворити на щось особливе і вишукане. При створенні класичного гарнітура наші фахівці дотримуються ряду неписаних правил, які, однак, можуть бути скориговані за бажанням замовника.

Кухні Львів

Кухні ЛьвівТак, симетрія є основоположним елементом при проектуванні традиційної кухні в дусі бароко, кантрі, Провансу, вікторіанському або неокласичному ключі. У центрі П-образної і прямої композиції знаходиться плита, стилізована під камін, і витяжка, що імітує полку над вогнищем. Кутові кухні Львів класика жанру відносить до виключення з правил, оскільки вбудувати плиту або варильну поверхню в навершя кута так, щоб нею було зручно користуватися, проблематично.

Класичні гарнітури всі, як один, виконуються в пастельних і неяскравих приглушених тонах, максимально наближених до природних забарвленнь. Джерелом натхнення служить блакить неба, трав’яна зелень, пісок, каміння і, звичайно, натуральна деревина. Особливим шиком відрізняються кухні, класика в яких виражена штучно постареними дерев’яними фасадами, де нібито пройшлася армія жучків-древоточців. Лаки, тонування і просочення перетворюють щойно виготовлені гарнітури в антикваріат і предмет гордості своїх господарів.

Кухні Львів від kitchen.lviv.ua

Окремо варто відзначити фарбовані і білені кухні Львів з масиву і шпону, прикрашені декоративною позолотою, різьбленням, бронзовою фурнітурою або ручками з емалевими розписними вставками. Такі моделі явно претендують на звання ретро і вимагають підбору ексклюзивної техніки в тому ж ключі. Мідні мийки та крани, плити зі старовинними вентилями і дивної форми духовками коштують чимало, вигідніше виготовити кілька додаткових тумб і пеналів з орними дверцями, де і сховається сучасна вбудована техніка.

Світла, вершкова, пастельна кухня з найтоншим золотим декором, капітелями, колонами, різьбленням і вітражними вставками на дверцятах шафок, — яскраве і ошатне трактування класики в палацовому стилі. Темне дерево не вимагає таких вишукувань і додаткового декору, і виглядає благородно і грунтовно. М’ятні і бірюзові тони більше личить Провансу з його легкої потертістю і злегка вигорілим затишком.

Кухні Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Кухні ЛьвівДопоможе підкреслити колір і обробку Вашої кухні Львів класика в деталях: ідентична столова група, розміщена по центру приміщення, масивна кована багато ріжкова люстра над столом, кам’яні стільниці, підтримані аналогічним покриттям підлоги з килимом або малюнком по центру. Наші дизайнери радять не псувати враження великою кількістю аксесуарів: трохи білого фарфору, вази з квітами і суворої скатертини буде цілком достатньо.

Кухні Львів