Кухні Львів ціни

Маленькі кімнати — головний біль дизайнерів, яким потрібно спорудити щось красиве, функціональне і, що найголовніше, придатне для життя, на кількох квадратних метрах. Кухні Львів ціни. В цьому відношенні кухня 9 кв. м., яку господарі планують об’єднати з вітальнею, стає справжньою знахідкою, простором, де можна проявити фантазію і самі передові ідеї в повну силу.

Кухні Львів ціни

Кухні Львів ціниГоловний плюс такого об’єднання полягає в тому, що відтепер немає необхідності впихати в компактну кімнату і кухонний гарнітур, і обідній стіл. Останній залишиться на території вітальні, а роль перегородки між двома приміщеннями буде виконувати красиво вигнута барна стійка або острів. Острівну частину кухні можна виконати у вигляді окремої тумби з вбудованою поверхнею і духовою шафою, або розмістити тут мийку і посудомийну машину. Кухні Львів ціни від kitchen.lviv.ua.

Непоганим варіантом є розташування в острові розкладної стільниці або барной стійки. Снідати і обідати домашні будуть як зазвичай, ближче до кухні і її господині, а приймати гостей — за великим столом в зоні вітальні.

Однак всі ці варіанти планування залишаться лише мріями, якщо кухня 9 кв. м. з яких-небудь причин не може бути збільшена за рахунок знесення перегородки з вітальнею або балконом. У цьому випадку на допомогу прийдуть здатності творців кухонних гарнітурів розробляти меблі з урахуванням нюансів приміщення, що перебувають в обігу, які перетворюються в переваги.

Кухні Львів ціни від kitchen.lviv.ua

Наші фахівці із задоволенням допоможуть Вам вирішити проблему з вибором відповідних меблів. Наш дизайнер приїде до Вас додому, маючи при собі зразки матеріалів, проведе необхідні виміри і розробить проект кухні, в якій знайдеться місце і начинню, і посуду, і техніці, і обідньому столу зі стільцями. Кухні Льві ціни написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.

Залежно від форми приміщення, розташування вікна, дверей і кількості членів сім’ї приймається рішення про те, як буде розташована кухня. Витягнуте приміщення прикрасять лінійні або кутові меблі, можливий варіант з довгим вузьким столом уздовж однієї стіни. По можливості обігрується простір біля вікна (тут можна встановити мийку і посудомийну машину, пару тумб, продовживши підвіконня стільницею в колір гарнітура). Над дверима можна влаштувати антресолі, а в кутку — розташувати пенал або холодильник так, щоб ніщо не перешкоджало його відкриттю.

Кухні Львів ціни написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Кухні Львів ціниКухня 9 кв. м. — це максимально ергономічні меблі, що створюють ілюзію просторого приміщення. Навісні полки з прозорими дверцятами (або відкриті конструкції) і навісні тумби без ніжок з глянцевими фасадами зроблять інтер’єр повітряним і невагомим. Кухні Львів ціни.   Вся техніка, включаючи кавоварки, ховається за фасадами; вбудована — замаскована, а мобільна — прибрана на свої місця. Так приміщення не буде здаватися захаращеним і тісним. Вибираючи кутову або П-подібну кухню, не забудьте про округлі столешниці і радіальні елементи: весь кутовий простір буде задіяно по максимуму, а Ваші домашні уникнуть синців і травм.

Кухні Львів ціни