Кухні Львів ціни фото

Класичні кухні — вибір респектабельних, консервативних і успішних людей, які впевнено йдуть по життю не оглядаючись на мінливу моду. Кухні Львів ціни фото. Меблі в класичному стилі позбавлені ​​громіздкості і химерності ампіру, бароко і вікторіанської епохи, підпорядковуються суворим законам симетрії і виготовляються на століття, створюючи відчуття стриманої величі і елегантної простоти.

Кухні Львів ціни фото

Кухні Львів ціни фотоТих, хто вважає, що класичні кухні — занадто дороге задоволення, поспішаємо запевнити, що ціновий діапазон серед гарнітурів, що відносяться до даного напрямку в дизайні, досить великий. Наша компанія пропонує класичні меблі для кухонь, створені на замовлення, в рамках преміум-сегмента і середнього класу. Кухні Львів ціни фото від kitchen.lviv.ua.

Виготовлення елітних гарнітурів здійснюється здебільшого з масиву дуба, ясена, клена, черешні, сосни і липи. Бюджетний варіант передбачає фасади з рамками з масиву дорогої деревини і фільонкою з дешевих порід (або з МДФ), облицьованими натуральним шпоном в тон рамковим деталям.

Кухні Львів ціни фото від kitchen.lviv.ua

Класичні кухні середньої цінової категорії ми виробляємо з шпонованих МДФ-плит, які йдуть на виготовлення фільонки і рам, також можливий варіант з художнього фрезеруванням цілісних елементів. Якщо вартість проекту здасться Вам занадто високою, ми замінимо вставки фасадів плитами ДСП, покритими тим же шпоном, що і рамкова частина. Кухні Львів ціни фото написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.

Економ-варіант являє собою гарнітур з рамковими фасадами з ЛДСП або ДСП, облицьованого ПВХ-плівкою, з імітацією натурального дерева. Слід зазначити, що до збільшення кінцевої вартості будь-якого проекту веде використання декоративних деталей, включаючи радіальні  фасади, округлі стільниці, вітражні та скляні вставки, різьблені елементи, капітелі, карнизи, колони. Тим часом без таких дизайнерських вишукувань кухня вже не буде вважатися класичною.

Кухні Львів ціни фото написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Кухні Львів ціни фотоВиняток становлять моделі в дусі неокласики, коли композиція строга і функціональна, а весь декор зводиться до рамкових або фрезерованих фасадів одного тону і стильною фурнітурою. Знизити витрати на створення класичного гарнітура допоможуть нехитрі поради. Позбавтеся від округлих і гнутих фасадів, замінивши їх трикутними елементами або відкритими радіусними полками. Кухні Львів ціни фото.

Стільниці з натурального каменю зімітують штучні аналоги, наприклад, акрил або пластик з відповідним облицюванням. Дорогі вітражні і звичайні скла поступляться місцем глухим рамковим фасадам або дверцятам з красивими плетеними вставками, а патина, тонування і забарвлення здатні перетворити в розкішні меблі з масиву навіть просту кухню з МДФ.

Кухні Львів ціни фото