Кухні Львів фото

Барна стійка, яка колись мешкала виключно в однойменних закладах, вже давно влаштувалася на багатьох домашніх кухнях. Які переваги надає такий, здавалося б, чужорідний для сімейного вогнища елемент?  Кухні Львів фото. По-перше, кухня з барною стійкою виглядає цікавіше, ніж простий прямий або кутовий гарнітур. До того ж, з огляду на безліч можливих рішень в плані дизайну, розмірів і розташування цієї частини меблевої композиції, є шанс, що вона стане зразком високого стилю і практичності.

Кухні Львів фото

Кухні Львів фотоПо-друге, барна стійка є додатковою робочою площиною, яку можна використовувати для приготування і прийому їжі. Її можна зробити великою і мініатюрною, складаною і вбудованою, можна використовувати для зонування приміщення і для прийому гостей на коктейльній вечірці.

Найпоширеніший варіант — кутова кухня з барною стійкою. Кухні Львів фото від kitchen.lviv.ua . В цьому випадку барна стільниця розташовується перпендикулярно основній частині гарнітура, будучи продовженням робочої зони або самостійним пристінним елементом. У компактних приміщеннях доречні висувні і складні варіанти, які при необхідності можна прибрати, звільнивши дефіцитну площу. Широка стійка може замінити повноцінний обідній стіл, а невелика і вузька використовується лише для сімейних сніданків і коротких перекусів.

Кухні Львів фото від kitchen.lviv.ua

Маленькі кухні — справжня задачка для дизайнерів в плані грамотного і зручного розташування меблів. Одним з частих прийомів є організація барної стійки біля вікна. Якщо висота дозволяє, то стійка стає продовженням підвіконня, в іншому випадку вона прилаштовується прямо поперек вікна. Пара барних стільців або табуретів, — і чудове містечко для прийому їжі з видом на вулицю готове. Кухні Львів фото написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com . Простір під стільницею можна використовувати під невелику або вузьку тумбу. Мінус такого рішення очевидна: воно ускладнює доступ до вікна, яке буде проблематично мити і навіть відкривати.

Простора кухня з барною стійкою — мрія кожної господині. В цьому випадку стійка може бути самостійним елементом фантазійної форми, що відокремлює зону приготування їжі від вітальні.

Кухні Львів фото написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Кухні Львів фотоСтільницю і табурети розташовують лицем до господині, яка готує своїм гостям і близьким смачне частування, не перериваючи спілкування з ними. З тильного боку стійку часто облаштовують додатковими секціями для кухонного посуду і начиння. Кухні Львів фото.  Цікавий варіант острівної кухні, коли барна стійка є мобільним або стаціонарним продовженням острова.

На нашому рахунку чимало реалізованих проектів кухонь, в тому числі і з найрізноманітнішими барними стійками. Телефонуйте, і ми спроектуємо і виготовимо кухню Вашої мрії в найкоротші терміни.

Кухні Львів фото