Кухні дерев’яні ціни Львів

Кухні дерев'яні ціни ЛьвівЯкі асоціації викликає у вас кухня з масиву дерева? Благородство, вишуканість, висока якість і т.п. Дерево, яке використовується для виготовлення таких меблів, здатне створити в кімнаті унікальну атмосферу затишку і тепла. Кухні дерев’яні ціни Львів. Дерево, на відміну від популярного останнім часом ЛДСП, не викликає алергічних реакцій і є екологічно чистим продуктом. Після складання, меблі з масиву дерева прослужить своїм власникам кілька десятиліть.

Кухні дерев’яні ціни Львів

Головним приміщенням в наших будинках, безсумнівно, є кухня. Як це не дивно, але на кухні, середньостатистичний українець проводить найбільше часу. Тому, до вибору кухонних меблів потрібно підходити особливо ретельно. У цій статті ми розповімо про кухні дерев’яні ціни Львів.

Як кажуть виробники меблів — масив масиву різняться. Дубові меблі це одне, меблі з сосни і берези зовсім інше.

Дуб це міцна і ядрова деревина і меблі, виготовлені з неї, є дуже міцними, довговічними і дуже красивими. Правда і ціна кухні з масиву дуба буде дещо вищою, ніж меблі з менш благородного дерева. Приємна на дотик текстура, красивий природний малюнок і колір, роблять кухні з масиву дуба бажаними в кожному будинку.

Кухні дерев’яні ціни Львів  від kitchen.lviv.ua

Не менш популярні кухні з масиву ясеня. Їх перевагами є прямі лінії і строгий класичний малюнок. За функціональністю вони мало чим поступаються кухням з дуба, але значно виграють у вартості. Кухні дерев’яні ціни Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.

Багато хто вважає, що дерево не зовсім практичний матеріал. Воно розсихається або деформується через велику вологість. Однак, невеликі перепади вологи і температури не здатні нашкодити меблям, виготовленим Кухні дерев'яні ціни Львівз деревини, що пройшла правильну підготовку.

На першому етапі, деревину ретельно просушують. Потім її поміщають в спеціальні бокси, де деревина просочується спеціальними складами, які перешкоджають її розшаруванню. Правильно оброблена на цьому етапі деревина — запорука довговічності меблів з масиву.

Від гнилі та розвитку грибків деревину захищають кілька шарів лаку.

Кухні дерев’яні ціни Львів  написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

На закінчення кілька слів про кухні з масиву деревини, вироблених на замовлення. Наша компанія вже кілька років надає таку послуги, виготовляючи меблі за індивідуальними проектами, що враховує смаки замовників. Кухні дерев’яні ціни Львів.

На відміну від серійних моделей, виготовлені ​​на замовлення меблі не тільки відрізняється великою оригінальністю, але і кращою якістю. Тут спрацьовує ефект особистої відповідальності майстрів, які збирають меблі безпосередньо в будинку замовника.

Кухні дерев’яні ціни Львів