Комоди Львів ціни

Комоди Львів ціниСучасні шафи оснащені всякими шухлядками і поличками. Передбаченими для дрібних деталей одягу, але, скільки б часу не минуло, комод завдяки своїй компактності і зручності ніколи не вийде з моди. Важко уявити собі спальну кімнату, в якій не буде комода. Комоди Львів ціни.

В даний час щоб ознайомиться з новітніми моделями меблів і подивитися на всі сучасні і несучасні технології по їх виготовленню достатньо здійснити меблевий тур в Китай — світову фабрику. Крім ознайомлення з новітніми матеріалами, колірними і світловими рішеннями Ви можете придбати все, що сподобається.

Комоди Львів ціни

Що таке комод?

Ну перш за все давайте розберемося, що ж таке комод? Комод — це такий предмет меблів, що складається з цоколя, висувних елементів, ніжок, стільниці та фурнітури. Незважаючи на свою невибагливу конструкцію комоди Львів ціни  відрізняються різноманітністю. Сучасний комод має різні параметри глибини, ширини і висоти, а також виготовляється в різних стильових рішеннях, дозволяючи тим самим стати гармонійною частиною будь-якого інтер’єру.

Наскільки функціональний комод?

Функціональність комода полягає в тому, що він значно компактніший ніж шафа, причому як фізично, так і візуально. Внутрішній простір комода використовується на 100% завдяки його висувним шухлядках. Стільниця може бути використана в якості туалетного столика. Сучасні дизайнери пропонують також різні доповнення, вбудовані безпосередньо в комод. Вони можуть бути у вигляді решітки для зберігання винних пляшок або у вигляді додаткової скриньки для посуду (тут все залежить від фантазії і бажання замовника).

Комоди Львів ціни від kitchen.lviv.ua

Комоди Львів ціниМеханізми відкривання та маскування висувних ящиків вражають своєю різноманітністю і технічною досконалістю. Система доведення ящика економить час, система відкривання ящиків під назвою Click дозволила відмовитися від ручок, маскуючи комод під шикарну тумбу, можливість комбінування орних і ліфтових дверей надає оригінальний вигляд. Комоди Львів ціни .

Для виробництва класичних моделей комода використовується клен, вишня і горіх. Тому вартість такого комода буде дуже високою. Завдяки дизайнерським рішенням комод може поєднувати в собі і скло, і шкіру, і сплави різних металів, включаючи дорогоцінні. Також в обробці застосовуються лак, його різні поєднання і фотодрук.

Комоди Львів ціни написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Недорогі моделі виконуються як правило з ДСП. Зовнішній вигляд таких комодів може бути респектабельним і стильним, але довговічність залишає бажати кращого. Комоди Львів ціни.

Не забувайте перед покупкою робити необхідні виміри і визначатися в якому стильовому рішенні повинен бути оформлений потрібний вам комод. Спальня далеко не єдине місце, де модно мати у своєму розпорядженні комод. На кухні, наприклад, це теж незамінний помічник і оригінальна частина інтер’єру.

Комоди Львів ціни