Комоди Львів фото

Головна відмінність комода від інших систем зберігання — це ящики, що висуваються. Існують різні типи комодів. Комоди Львів фото. За якими ознаками вони класифікуються?

Комоди Львів фото

Призначення комода

Для вітальні. Такі комоди відрізняються особливою декоративністю. Наприклад, комод для вітальні в класичному стилі часто прикрашає різьблення і розкішні інтарсії. Комод в стилі хай-тек має дверцята з електронними доводчиками і контролем відкривання (завдяки автоматиці, щоб закрити дверцята потрібен лише невеликий поштовх). Крім того, в комоди Львів фото для вітальні нерідко вбудовується ТВ: при натисканні пульта ДУ з стільниці виїжджає екран. Виглядає це дуже ефектно, та й пил не сідає.

Комоди Львів фотоДля спальні. Головна відмінність комода для спальні від інших моделей — це глибина скриньок. Верхні ящики, як правило, невеликі, призначені для нижньої білизни. Нижні, навпаки, відрізняються великими розмірами. Вони можуть служити для зберігання пледа або пари запасних подушок.

Для їдальні. Подібні комоди, як правило, вузькі, невеликої висоти, нагадують тумбу. По-італійськи вони називаються «креденца», в той час як всі інші види «нестолових» комодів — «комо». Крім ящиків креденца мають розпашні дверці, що закривають полки. У ящиках зазвичай зберігають столове срібло і серветки, на полицях — посуд і скатертини.

Комоди Львів фото від від kitchen.lviv.ua

Для кухні і для ванної. За зовнішнім виглядом таких комодів буває складно здогадатися, що це моделі з висувними ящиками. Адже фронт їх закритий суцільним фасадом. Щоб відкрити ящик, необхідно потягнути за ручку, фасад висунеться разом з нижньою секцією і відкриє доступ до внутрішніх скриньок. Це дуже зручно в плані ефективного використання простору. Якщо говорити про комоди-Мойдодир, то верхня і середня його полки мають виїмку для «обходу» сантехнічного коліна.

Для вбиралень. Комоди Львів фото даного типу схожі з офісними тумбочками: вони такі ж мініатюрні. За рахунок свого розміру вони легко поміщаються в будь-яку шафу, їх можна засунути під стіл або вільну полку, на них зручно сидіти. Існують підвісні і підлогові моделі, обидві можуть служити місцем для сумки.

Де поставити комод?

Стаціонарні та мобільні. Комоди умовно поділяються на ті, що стоять нерухомо і ті, які можна легко переміщати по дому. Найпростіші моделі замість ніжок мають ролики зі стопором: необхідно лише підняти фіксатор, перекотити комод в потрібне місце і зафіксувати важіль. Мобільні комоди найчастіше випускають для ванних кімнат і кабінетів.

Комоди Львів фото написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Також комоди розрізняються за матеріальним становищем щодо стіни:

Комоди Львів фотоПристінні комоди зазвичай мають негарну задню стінку, через що можуть стояти тільки біля стіни. Настінні. Як зрозуміло з назви, це комоди Львів фото, що вмонтовуються на стіну (за допомогою петель і шурупів) або на спеціальну панель-буазері. В останньому випадку на задній стінці комода є виступи, а на панелі відповідні пази: в результаті модель засувається і легко переміщується по напрямних. Настінні комоди-буазері зазвичай входять в гардеробні програми.

Приставні комоди завжди встановлюють поруч з іншими предметами меблів (вони і продаються, як правило, разом). Найчастіше це комод в комплекті з модульним диваном. Його завдання — «обтікати» спинку м’яких меблів, з якої він має одну висоту.

Острівні комоди встановлюються в будь-якому місці кімнати — можуть служити перегородкою-роздільником. Вони мають гарну задню стінку, що часто поєднується з фасадом. А ящики деяких моделей відкриваються в обидві сторони або убік.

Комоди Львів фото