Комоди фото і ціни Львів

Настрій будинку багато в чому створюється за рахунок інтер’єру, що оточує мешканців. Багато що залежить не тільки від декору, дизайну та інших атрибутів, але також від меблів. Комоди фото і ціни Львів.  Функціональність, колірна гамма, жанр, гармонійне поєднання з оздобленням квартири — ось завдання, покладені на предмети інтер’єру, покликані створювати затишок і комфорт в будинку. Важливо грамотно вибрати відповідний комод в передпокій, який буде гармоніювати з дизайном приміщення і стане корисним пристосуванням.

Комоди фото і ціни Львів

Концепція комодів в передпокої

Комоди фото і ціни ЛьвівМеблі в коридорі відрізняються від інших приміщень тим, що вони покликані робити це місце зручним. Велике значення має площа передпокою. Значні за площею, квадратні вхідні приміщення дозволяють розташувати тут вбудовані шафи-купе, кутові шафи, меблі з дзеркалом на всю стіну. Витягнуті в довжину передпокої можуть розмістити модульну шафу, що включає і платтяний відділ, і тумбу з дзеркалом, і вбудовану банкетку для взуття, і відділення з гачками для верхнього одягу.

Не дивно, що багатьом хотілося б мати таку універсальну шафу, що вміщає велику кількість речей, що відповідає всім принципам функціональності. Але є випадки, коли це неможливо — з тієї причини, що передпокої можуть бути невеликих розмірів, вхідна зона практично відразу веде в санвузол або кухню. Такі приміщення будуть незручні територіально, якщо загромадити їх великими меблями. Для цілей розташування взуття, головних уборів, сумок можуть служити комоди для передпокою, що не займають багато місця, але відповідають вимогам системи зберігання. Така тумба може перебувати як ліворуч або праворуч від входу, в залежності від плану квартири або ж розташовуватися в спеціальній відведеній інтер’єром коридору зоні. Комоди фото і ціни Львів  від kitchen.lviv.ua.

Стиль і дизайн

Перш ніж вибирати класику жанру або хайтек стиль, потрібно зрозуміти, для яких цілей буде використаний цей предмет інтер’єру. Наприклад, не має сенсу вибирати велику тумбу, призначену для зберігання дрібних речей. Вона буде незручною, функціонально ненаповненою.

Маленький комод, обраний з метою економії грошей і простору, що не буде радувати око, якщо його шафки і дверки не закриватимуться через речі, що вивалюється, не призначені для зберігання там. Тому варто визначитися, на якому комоді для передпокою зупинитися — місткому, котрі володіють ящиками, дзеркалом або ж простому, який виконує більше естетичну функцію, а також слугує щоб покласти рукавички, головні убори та поставити сумку.

Досить зручні моделі комодів для передпокою, що мають відкидні ящики для зберігання взуття, верхню шафу для рукавичок, невелике дзеркало. У таких моделях відмінно поєднується функціональність, ергономічність, естетичність. Меблі такого типу, як правило, коштують трохи дорожче, ніж звичайні шафки з дверцятами.

Не варто вибирати невелику шафку, привабливу за ціною, зовнішнім виглядом, розмірами, але зовсім відмінною від стилю передпокою.  До шпалер світлого кольору чудово підійдуть тумби темних, горіхових і молочних тонів. Стиль модерн вимагає відповідних меблів, а східні мотиви в обробці і аксесуарах невисоких, лаконічних комодів в передпокій, які б гармонійно вписалися в загальну картину квартири.

Вельми обережно потрібно бути з колірною гамою цього типу меблів. Досить рідко можна зустріти меблі класичного забарвлення — темні, світлі, тон натурального дерева або металеві відтінки. Експериментувати з комодом в передпокій агресивних тонів — червоного, оранжевого, синього, насичено зеленого — досить ризиковано, оскільки такі меблі можуть зіпсувати зовнішній вигляд приміщення і досить швидко набриднути.

Комоди фото і ціни Львів від kitchen.lviv.ua

Розмір і форма

Габарити коридорної тумби повинні мати відповідність з площею і формою передпокої. Як говорилося вище, великий комод в тісному передпокої буде незручною, нелогічною деталлю інтер’єру, в той час як вузький комод в передпокої подовженої форми допоможе зберегти площу приміщення, а також одночасно помістити необхідні речі в нього.

Комоди фото і ціни ЛьвівКомод з дзеркалом повинен бути єдиним полотном. Комоди фото і ціни Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com  .

Досить небезпечно вибирати модель, у якій дзеркало не має кріплень до стіни і не поєднане із загальним полотном комода. Особливо такий варіант не підійде для квартири, де є діти, оскільки це може призвести до того, що встановлене вручну на комод дзеркало може ненавмисно впасти і травмувати людей.

Матеріал

Матеріал тумби для передпокою сьогодні представлений в широкому асортименті. Раніше меблі для квартири виготовлялася з важкого натурального дерева, не завжди з хорошою обробкою і запахом. Сьогодні вибір досить широкий:

  • ламіновані ДСП;
  • шкіра;
  • пластик;
  • шпон;
  • метал.

Дані матеріали сьогодні активно використовують дизайнери. Також у них є головна перевага перед натуральним деревом — простота використання, не потрібно спеціального догляду, у таких меблів термін експлуатації досить довгий.

Комоди фото і ціни Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Ціна

Цінова політика шафок для зберігання залежить від матеріалу, конструкції і функціональності. Найбільш дорогі моделі ті, що мають дорогу обробку — шкіру, натуральне дерево, ручний розпис, ювелірні та декоративні елементи. Комоди фото і ціни Львів. Самий економічний варіант — пластик і шпон. Правда, варто пам’ятати, що такий тип меблів має невеликий термін служби в зв’язку з високим зносом. Бюджетними будуть модульні варіанти і ті тумби, що мають розбірну систему. Їх вартість варіюється від 250 гривень і вище.

Комоди фото і ціни Львів