Комод на замовлення Львів

Кожна господиня погодиться з тим, що місць для зберігання речей багато не буває. Здавалося б, уже купили місткі шафи, зробили окрему гардеробну, а якісь потрібні дрібниці розмістити абсолютно ніде. Що ж робити в цій ситуації? Звичайно ж, вибрати гарний і модний комод на замовлення Львів.

Комод на замовлення Львів

Трохи з історії…

Комод як предмет меблів з’явився досить давно, ще в 17 столітті. Прабатьком комода, як багато здогадуються, є скриня. Спочатку до скрині приробили високі ніжки, а потім здогадалися зробити ящик висувним, що зробило його ще більш зручним у використанні. Сучасний комод може мати від двох до десятка ящиків, і це робить його просто незамінним предметом для зберігання всіляких дрібниць.

Комод на замовлення ЛьвівОднак комод на замовлення Львів — це не тільки практичний, але і дуже модний предмет інтер’єру. Вони створюються для різних приміщень нашого будинку. Наприклад, можна купити гарний комод-трюмо для спальні, або комод-банкетку для коридору, а також комод з пеленальним столиком для дитячої. Завжди залишиться популярною і класична модель комода — проста прямокутна тумба з місткими висувними ящиками.

Різноманітність комодів

Сьогодні модні комоди можуть бути абсолютно різними за стилем, формою і дизайном. Тому при виборі даного предмету меблів варто спиратися на власний смак і уподобання, не забуваючи при цьому, що комод повинен гармонійно поєднуватися з іншими елементами інтер’єру.

Комод на замовлення Львів від kitchen.lviv.ua

Любителі старовинних палацових інтер’єрів можуть порадувати себе покупкою комода, зробленого «під старовину». Для подібних виробів характерні плавні вигини, фігурні ніжки, красиві ковані ручки ящиків, наявність позолоти і патини. Багато виробників навіть випускають копії незвичайних комодів минулих століть, що не може не радувати шанувальників антикварних і вінтажних меблів.

Поряд з розкішними комодами «під старовину» випускаються і сучасні моделі. Яскраві і незвичайні комоди радують своїм дизайном і функціональністю. Комод на замовлення Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.

Меблеві компанії пропонують різні за глибиною, висоті і ширині комоди, які органічно будуть виглядати в будь-якому модному інтер’єрі. Наприклад, любителям авангарду можна купити ексклюзивні комоди овальної, круглої або зігнутої форми від португальської фабрики GUAL. У той час як прихильники мінімалізму оцінять прості і лаконічні творіння від німецької компанії RIETBERG.

Комод на замовлення Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Комод на замовлення ЛьвівВиробники роблять все, щоб комод був по-справжньому зручним. Як багатьом відомо, в хорошому комоді всі ящики і дверці працюють безшумно, саме тому велика увага приділяється висувним механізмам. Багато виробів сучасних майстрів забезпечені доводчиками, які плавно закривають залишені відкритими ящики. Є моделі, в яких ящики висуваються одним натисканням кнопки. Також випускаються незвичайні комоди, де ящики можуть висуватися в будь-яку сторону. Взагалі, фантазія дизайнерів воістину не знає меж, завдяки чому кожен з нас може вибрати виріб найбільш відповідний нашому смаку і характеру.

Хоч як би трансформувався з часом комод, він завжди залишиться корисним і функціональним предметом інтер’єру. Комод немов створений для тих, хто цінує затишок, чистоту і порядок, але при цьому хоче, щоб інтер’єр кімнати залишався по-справжньому модним і красивим.

Комод на замовлення Львів