Комод Львів

Рано чи пізно більшість людей стикається з проблемою зберігання дрібних речей. Шкарпетки, панчохи, носові хустки, краватки і нижня білизна стрімко захоплюють все полки в шафі. Наведення порядку в цьому бардаку стає сущим покаранням. Пошук необхідного предмета загрожує перетворитися в багатогодинний захоплюючий захід для всієї родини. Комод Львів.

Як же вирішити цю проблему? Відповідь очевидна: «Потрібен комод!» Головне не помилитися у виборі правильного комоду. Розглянемо основні особливості вибору цього незамінного елементу в інтер’єрі.

Комод Львів

Розмір.

Комод ЛьвівВ першу чергу визначимо необхідний розмір комода. Точно вимірюємо місце розташування вашої майбутньої обновки. Записуємо в блокнотик отримані розміри, щоб не розгубитися, занурившись в різноманіття пропонованих форм і розмірів.

При виборі місця радимо звернути увагу на розташування інших елементів інтер’єру біля комода: двері, дверки шаф повинні відкриватися і після установки комода; ящики повинні безперешкодно висуватися, не спираючись, наприклад, в батарею центрального опалення.

Відзначте наявність плінтуса, який закриває стик стіни з підлогою. Якщо такий є, то при виборі конкретної моделі комода Львів потрібно звернути увагу на можливість установки його впритул до стіни. Деякі моделі через свої конструктивні особливості можуть залишати негарний зазор між верхньою кришкою і стіною.

Дизайн.

Колір, форма та інші особливості зовнішнього оформлення комода повністю залежать від Ваших переваг. Але не варто забувати просте правило дизайну: для створення гармонійного інтер’єру меблі повинні поєднуватися за кольором і стилем виконання.

Якщо в кімнаті переважають меблі строгих класичних форм, то яскраве забарвлення ультрасучасного комоду буде не зовсім доречним. І навпаки, масивний дерев’яний комод буде дивно виглядати в інтер’єрі в стилі мінімалізму.

Даним правилом можна знехтувати, якщо ваша покупка — лише перший крок на шляху до повного оновлення меблів і всього інтер’єру кімнати. Головне, в гонитві за зовнішньою красою не забувати про функціональність і ергономічність.

Комод Львів від kitchen.lviv.ua

Форма.

Комод в свідомості багатьох видається квадратною коробкою з декількома ящиками всередині. Це далеко не так. На сьогоднішній день вибір можливих варіантів величезний. Давайте познайомимося з найбільш яскравими представниками.

Комод класичний.

Це найпоширеніша форма комода. Являє собою корпус із закріпленими всередині шухлядами, що висуваються за допомогою спеціальних напрямних. Шухляди бувають одного розміру по висоті або різної висоти для поліпшення дизайну і практичності.

Різна висота у ящиків необхідна, щоб більш раціонально використовувати його обсяг. Маленький верхній ящик дозволить зберігати безліч корисних дрібниць. Два ящика середнього розміру візьмуть на зберігання основну масу речей. А нижній ящик великого розміру може вмістити і великогабаритні речі.

Якщо речі, які Ви збираєтеся зберігати в комоді, мають приблизно однакові габарити, то краще зупинити свій вибір на комоді з ящиками однакової висоти.

Комод Львів — міні-бар.

Деякі комоди крім ящиків мають відкриті або закриті дверцятами полки. Ці полки знадобляться для зберігання предметів, які небажано зберігати в горизонтальному положенні.

Наприклад, флакончики з духами, одеколоном і туалетною водою можуть чудово розташуватися на відкритій полиці комода.

Частина комода, закрита дверцятами, може легко перетворитися на своєрідний міні-бар. Пара високих келихів і пляшечка гарного вина виявляться не зайвими в певні життєві моменти.

Комод для малюка.

У вас скоро з’явиться малюк? Саме час обзавестися комодом для новонароджених. Він поєднує в собі сховище для дитячих речей і пеленальний столик.

Величезна кількість пелюшок, сорочечок, брязкалець та інших необхідних речей легко розміститься в ящиках. А завдяки відкидний стільниці сповивання і догляд за дитиною стають зручнішим і безпечнішим.

Комод Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Комод ЛьвівКомод для дитячої.

У дитячій кімнаті обов’язково знайдеться, чим зайняти порожній простір всередині комода. Іграшки, книжки, одяг — все це можна легко розмістити в ящиках. Невисокий комод Львів дає можливість вашій дитині самостійно діставати і складати речі. Це легко дозволить привчити дитину до порядку в своїй кімнаті.

Вибираючи меблі для дитячої, слід звернути увагу на безпеку. Гострі кути, ручки, що випирають, ящики без обмежувачів і нестійкість комода неприпустимі. Діти перетворюють свою кімнату в арену ігрових баталій і місце для спортивних змагань. Тому, вибираючи меблі, заздалегідь подбайте про своїх непосидючих.

Вибір зроблено.

Виходячи з кількості речей і наявного вільного простору, ви визначилися з розміром. Дизайн і форма продиктовані особливостями вашого інтер’єру.

Комод Львів