Хочу купити двоповерхове ліжко у Львові

Хочу купити двоповерхове ліжко у ЛьвовіКоли в родині кілька дітей, місця для меблів катастрофічно не вистачає. Чому так відбувається? Справа в тому, що в більшості квартир є тільки одна дитяча кімната, а в квартирі-студії для дитячої теж виділяється тільки одна зона. Хочу купити двоповерхове ліжко у Львові.  І тоді перед батьками постає питання, як розмістити всі необхідні меблі для двох дітей на обмеженому просторі, і при цьому зберегти побільше вільного місця для ігор? У такій ситуації найоптимальнішим рішенням для економії простору в дитячій є двоярусні ліжка, ліжка-горища, а також різні варіанти трансформерів для дитячої.

Хочу купити двоповерхове ліжко у Львові

Вибір дизайну для дитячої

Дітям до семи років дуже рекомендують яскраві кольори інтер’єру. Але і з фарбами теж треба бути обережніше:

  • уникайте контрастних переходів з кількох кольорів, це додасть відчуття напруженості;
  • якщо купуєте яскраві меблі, то стіни повинні бути нейтральних відтінків, і навпаки, строкаті шпалери краще виглядають з однотонними меблями. Хочу купити двоповерхове ліжко у Львові від kitchen.lviv.ua ;
  • уникайте тематичного оформлення під улюблений мультик, якщо не плануєте робити ремонт занадто часто. Дитина росте, смаки змінюються, тому предмети інтер’єру краще вибирати в нейтральних кольорах;
  • щоб візуально розширити кімнату, використовуйте світлі шпалери, ламіновані поверхні і дзеркала.

Хочу купити двоповерхове ліжко у Львові від kitchen.lviv.ua

Вибір меблів для маленької дитячої

Порожній простір в центрі кімнати зробить дитячу просторіше, тому меблі краще підбирати багатофункціональні і розміщувати їх вздовж стін. Якщо ж дітей в спальні кілька, то кращим дизайнерським рішенням стануть сучасні двоярусні ліжка.  Хочу купити двоповерхове ліжко у Львові написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.

Хочу купити двоповерхове ліжко у ЛьвовіПотрібно використовувати кожен сантиметр вільного простору, наприклад, зберігати речі в ящиках під нижнім ярусом ліжка. Також можна вибрати моделі двоярусних ліжок з вбудованими в сходи поличками, з шафою або робочим столом між верхнім і нижнім ярусом. У нас ви зможете вибрати дерев’яне або металеве двоярусну ліжко під будь-який стиль дитячої — еко, хай тек, класику, лофт і т.д.

Двоярусні ліжка популярні не тільки в багатодітних сім’ях, але і в сім’ях з однією дитиною. Адже другий ярус можна залишити для робочого столу, полиць з книгами і ящиків для одягу.

Хочу купити двоповерхове ліжко у Львові написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Крім двоярусних, для економії простору можна використовувати дитячі ліжка-трансформери. Такі варіанти підійдуть для дитячої зони в квартирі-студії або для суміщеної спальні батьків і дітей, коли потрібно виграти максимальну кількість площі. Хочу купити двоповерхове ліжко у Львові.

Більш рідкісний варіант двоярусного ліжка — ліжко-горище, також заощадить досить багато вільного місця, але така модель підійде тільки дітям старшого віку, які вже розуміють, що не можна звішуватися з нього або стрибати по ньому.

Різні варіанти дитячих ліжок дозволять вам підібрати стильні і функціональні меблі для малогабаритної дитячої кімнати.

Хочу купити двоповерхове ліжко у Львові