Фото ліжка Львів

Каркас — це основа всієї конструкції ліжка. Від його якості залежить довговічність, надійність і міцність виробу в цілому. Вибираючи каркас ліжка, в першу чергу, необхідно звертати увагу на матеріал, з якого він виготовлений, габаритні розміри, а також зовнішній вигляд обробки. Фото ліжка Львів.

На сьогодні найбільш популярними стали металеві та дерев’яні (з масиву) каркаси. Найбільшою зносостійкістю і міцністю володіють вироби, виконані з деревини твердолистяних і деяких хвойних порід, наприклад, з бука, дуба, ясена, сосни, горіха. Однак така продукція коштує дорожче, ніж металеві каркаси, хоча останні трохи і поступаються за експлуатаційними параметрами. До того ж, головним недоліком металу є його низька стійкість до вологісних впливів. Щоб уникнути виникнення корозії металеві каркаси покриваються спеціальними лаками, фарбами та іншими складами.

Фото ліжка Львів

Фото ліжка ЛьвівУ порівнянні з металом, дерево вважається більш екологічним матеріалом, особливо з огляду на необхідність обробки металевих поверхонь різними хімічними речовинами, в результаті вироби виділяють шкідливі для здоров’я людини пари. Саме з цієї причини каркаси з масиву деревини залишаються найбільш популярними серед споживачів.

Найбільшою перевагою дерев’яних каркасів ліжок можна вважати натуральність їх зовнішнього вигляду. А оригінальний і незвичайний дизайн створюється, завдяки застосуванню рідкісних порід, таких як венге, тика і т.д. Такі вироби вважаються елітними, тому вони досить дорогі. Бюджетні варіанти дерев’яних каркасів виготовляються з масиву берези або сосни. Фото ліжка Львів від kitchen.lviv.ua. Однак такі вироби потребують додаткового облагороджування, що полягає в тонування під цінні породи деревини або в облицюванні шпоною з подальшим покриттям морилками і лаком.

Деревина перевершує будь-який метал в тому відношенні, що є єдиним матеріалом, що піддається старовинним технікам декорування. Тільки з дерев’яного масиву можна виточити оригінальні точкові ніжки, витончене узголів’я або накладні різьблені елементи декору. Деревину можна штучно зістарити, що дозволить створити неповторний дизайн. Але найчастіше застосовуються технології покриття лаком, або ж натуральним воском.

Фото ліжка Львів від kitchen.lviv.ua

Металеві каркаси не дуже поступаються масивним дерев’яним по міцності при меншій власній вазі. Зазвичай рами таких каркасів виконують у вигляді цільнозвареного елемента. Для порівняння, дерев’яні конструкції складаються з декількох окремих деталей і є повністю розбірними.

Фото ліжка ЛьвівОбробка металевих каркасів для ліжок найчастіше має на увазі їх фарбування, а в більш дорогих варіантах — хромування або нікелювання. Іноді елементи таких конструкцій обтягаються текстилем або шкірою, покриваються шаром шпону. Фото ліжка Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com. Елітна обробка може створювати ефект патини на бронзі або міді. Фарбування каркасів буває порошковим і емалієвим. Перший варіант більш надійний, хоча і дорожче. Емаль з часом обдирається, особливо під впливом вологи. Колірна гамма порошкового фарбування досить широка і охоплює практично всю палітру, чого не скажеш про емалієве покриття, яке може бути тільки білим або сірим.

Фото ліжка Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

У масовому виробництві в якості матеріалів для металевих каркасів використовують сталь і алюміній. Сталеві вироби дуже важкі, одній людині пересувати їх неможливо. Алюміній легший, але коштує дорожче сталі. Найдорожчим металом, застосовуваним для виготовлення каркасів, вважається титан. Для створення елементів декору у вигляді гнутих прутів може використовуватися тільки сталь. Нерідко в таких випадках вдаються до ручної роботи. Фото ліжка Львів.

Металеві каркаси для ліжок, незважаючи на деякі недоліки, є дуже хорошим варіантом не тільки для власного будинку, але і для дитячих і лікувальних установ. Вони поєднують в собі стильний дизайн, невисоку вартість, довговічність і практичність. До того ж, металеві каркаси можуть мати оригінальну конструкцію і приємну для ока обробку, включаючи також імітацію під масив деревини.

Фото ліжка Львів