Дитячі ліжка Львів ціни

Купують ліжка для дітей або окремо, або в складі меблевого набору. Підходити до вибору меблів для дитини слід відповідально, враховуючи її вік. Залежно від віку дитини дитячі ліжка Львів ціни діляться на меблі для немовлят і більш дорослих дітей. Для підлітків вже підійде дорослі меблі або меблевий комплекс, куди крім ліжка входять шафа, стіл і диван. Не слід забувати і про матраци для ліжка. Фахівці рекомендують вибирати ортопедичний матрац.

Дитячі ліжка Львів ціни

Вибираємо ліжко для малюків

Дитячі ліжка Львів ціниМеблі для немовлят за традицією встановлюють в спальні батьків — так мамі простіше стежити за дитиною. Меблі для немовлят повинні володіти максимальною безпекою. Виробники пропонують різноманітні моделі, що мають високі борти з міцних рейок і планок. Вони дозволяють запобігти падінню немовляти на підлогу і уникнути травм. При придбанні цих меблів слід звернути увагу на матеріали, з яких воні виконані. Перевага віддається натуральному матеріалу — дерева. Матрац бажано вибрати, наповнений кокосовим волокном або морськими водоростями. Дитячі ліжка Львів ціни від kitchen.lviv.ua.

Вибираємо підліткове ліжко.

Ліжка для дітей подоросліше і підлітків виготовляються різноманітної конфігурації. Вони можуть являти собою окремий предмет меблів або входити в комплекти. Великою популярністю користуються в даний час ярусні ліжка. Їх купують навіть для однієї дитини. В цьому випадку власне ліжко розташована нагорі. Внизу ж зазвичай розташовується робочий стіл або куточок для ігор. Надалі його можна використовувати в якості ліжка для другої дитини.

Дитячі ліжка Львів ціни від kitchen.lviv.ua

Для дитини двох’ярусне ліжко надає хорошу можливість отримати не тільки місце для сну, але і для активних ігор. Діти люблять лазити по ньому, стрибати і скакати. Від батьків тільки потрібно вибрати надійні і міцні меблі із зручними поручнями на сходах і надійними обмежувачами і бортами. Слід також звернути увагу на те, щоб меблі не мали гострих кутів. Останній фактор стосується всіх дитячих меблів. Дитячі ліжка Львів ціни написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.

Існують і меблі — трансформери. Завдяки своїй зручності і багатофункціональності вони дозволяють ефективно розпорядитися наявною площею. Так, ліжко новонародженого можна перетворити в повноцінне місце для сну дитини, що підросте, диван — в ліжко.

Оптимальним для дитячої буде модель дивана, забезпеченого викочуванням. При цьому додаткове спальне місце з’являється з дивана на коліщатках і закріплюється. Для приміщень невеликої площі це хороший вихід з положення. Подібні моделі служать досить довго, не втрачаючи своєї функціональності.

Дитячі ліжка Львів ціни написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Дитячі ліжка Львів ціниЛіжка в наборах

Ліжка для підлітків купуються окремо або в комплекті. У цьому випадку вони оточені шафами, робочим столом, різними полками. Найбільш довговічними і екологічно чистими, природно, є моделі з бруса або фанери. Їх прикрашають елементами з натурального дерева (дуба, сосни та ін.). в ідеальному вигляді матрац також повинен бути виготовлений з натуральних матеріалів, як начинка, так і зовнішній каркас. Дитячі ліжка Львів ціни.

Ринок пропонує безліч моделей дитячих меблів, забезпечених об’ємними ящиками. У них можна складати не тільки білизну для ліжка, а й іграшки та одяг. Ці меблі досить зручні. Крім цього, вони допомагають привчати змалечку дітей до порядку. Іграшки, якими дитина не користується, можна покласти в цей ящик.

Дитячі ліжка Львів ціни