Дитячі ліжка Львів ціни фото

Діти — наші найулюбленіші і дорогі створення. І ми хочемо прикрасити їх кімнату, де вони сплять, з найкращої сторони. Дизайн спального місця повинен не тільки задовольнити смаки батьків, але і подобатися дітям. Адже все, що оточує наших дітей, впливає на їх психологію, здоров’я, фізичний і розумовий розвиток. Дитячі ліжка Львів ціни фото.

У магазині меблів Ви можете вибрати дитяче ліжко, в якому дитині буде зручно, комфортно і безпечно. Найголовніше — щоб ліжка були безпечні для здоров’я дітей. Вони зроблені з масиву сосни, який вважається найбільш екологічно безпечним матеріалом для виготовлення меблів, тим більше, дитячої. Дерево — природний матеріал. Він знімає втому, роздратування, віддаючи людині свою силу, тепло і енергію.

Дитячі ліжка Львів ціни фото

Дитячі ліжка Львів ціни фотоПри виборі дитячих ліжок, Ви розумієте, як важко купити одночасно красиві, міцні, екологічно безпечні та функціональні меблі для сну Вашої дитини.

У нашому асортименті моделі меблів, які відповідають вимогам екологічної безпеки, естетично привабливі і різноманітні за своїм зовнішнім виглядом. Ми подбали про те, щоб будь-яке дитяче ліжко прекрасно вписалася в інтер’єр навіть малогабаритної дитячої кімнати. Місткі вбудовані ящики ліжок можна використовувати як для зберігання іграшок, так і для особистих речей дитини, або додаткових комплектів постільної білизни. Наші дитячі ліжка Львів ціни фото  настільки компактні і малогабаритні, що, купуючи їх, ви звільняєте додатковий простір для життя дитини і всієї родини. Разом з цим, ширина ліжка достатня для комфортного сну. І навіть при неспокійному сні дитина не впаде з нього, що теж важливо.

Якщо у Вас двоє дітей і Ваш вибір зупинився на двох’ярусному ліжку, то будьте впевнені, що його конструкція продумана. Присівши ввечері для побажання дітям спокійних снів і читання казки на ніч, Вам не доведеться згинатися або битися головою об верхній ярус. Наші конструктори подбали ще й про те, щоб дитина, яка вибрала собі нижню полицю, могла вільно розташуватися на ній, а не вповзала на спальне місце навприсядки. Психологи помітили, що, економлячи простір між «поверхами» в раніше випущених моделях, виробники не враховували важливого моменту — це погано позначається на психіці дитини, придушуючи її.

Дитячі ліжка Львів ціни фото від kitchen.lviv.ua

При виборі місць для дітей на двох’ярусномуліжку, постарайтеся вислухати думки кожного, щоб не виникло сварки, і права кожної дитини не були уражені. Батьки стверджують, що діти, які сплять на двоярусних ліжках, більш дружні і доброзичливі. Що позитивно позначається на їх вихованні.

При конструюванні дитячих ліжок, наші інженери намагалися враховувати все до дрібниць: в наших моделях немає гострих кромок і кутів і тим більше сучків. Конструкція ліжка відрізняється стійкістю, міцністю і безпекою. Бортики другого поверху досить високі. Якщо Ваша дитина спить неспокійно, то висота бортиків гарантує безпеку сну дитини, що вона не випаде уві сні. Другий ярус досить міцний — при необхідності він витримає вагу двох і трьох дітей, котрі пробралися туди для гри. Все ліжко обтічної форми, в ньому немає виступаючих деталей і гострих кутів. Всі поверхні добре відшліфовані, гладкі. У дизайні ліжка немає складних конструкцій, в яких може застрягти рука або нога малюка. Головна якість наших меблів — вони безпечні. Наші дитячі ліжка Львів ціни фото так сконструйовані, що вони прекрасно провітрюються. Каркас зроблений з цільної деревини, а матраци — з натуральними гіпоалергенними наповнювачами і покриттям з бавовни.

Дитячі ліжка Львів ціни фото написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Дитячі ліжка Львів ціни фотоЛіжка з нашої колекції легко мити. Якщо Ви хочете, щоб ліжко довго служило дитині і добре виглядало, поясніть дитині, що на ньому не можна стрибати. Зшийте додатковий знімний чохол для матраца, який будете періодично прати. Це дозволить утримувати матрац в чистоті. Пилососьте матрац, просушуйте його влітку, провітрюйте, протирайте днище ліжка, видаляйте пил і ворс. Пам’ятайте: чистота — запорука здоров’я! Дитячі ліжка Львів ціни фото.

На сайті нашого магазину представлені різні види дитячих ліжок. Вони забезпечать Вашій дитині здоровий сон. Головне, щоб Вашій дитині ліжко сподобалося, і спати в ньому було зручно. А вже в тому що наші ліжка безпечні — не варто сумніватися.

Дитячі ліжка Львів ціни фото