Дитячі ліжка двоярусні фото ціни Львів

Останнім часом все більшої популярності набувають дво- і триярусні ліжка. Практично всі магазини меблів пропонують широкий асортимент таких ліжок, крім того, їх рекомендують навіть лікарі-педіатри. Чому саме ці ліжка?

Багато хто часто зустрічаються з тим, що в квартирі не вистачає місця для всіх меблів, тому дитячі ліжка двоярусні фото ціни Львів  — оптимальне рішення для облаштування дитячої спальні. Двоярусні ліжка можуть мати одне або два спальних місця. У разі, якщо у Вас одна дитина, зверніть увагу на ліжко, у якій перший ярус — це робоче місце, а верхній — спальне. Якщо у Вашій родині двоє дітей, підійде ліжко з двома спальними місцями.

Дитячі ліжка двоярусні фото ціни Львів

Дитячі ліжка двоярусні фото ціни ЛьвівДвоярусні ліжка завжди користувалися популярністю серед маленьких дітей. Згадайте, майже кожен з нас мріяв забратися на верхній ярус. Користь такого ліжка не тільки в економії місця, воно є оригінальним доповненням інтер’єру дитячої, такий улюбленій багатьма дітьми. Дитячі ліжка двоярусні фото ціни Львів від kitchen.lviv.ua.

Використання двоповерхових ліжок дає відразу кілька ефектів: звільняється додаткове місце для ігрової та робочої зони. Двох’ярусне ліжко — краще рішення для сучасних людей. З їх допомогою ви не тільки звільните простір, це відмінне місце для міцного і здорового сну дитини, а сходи благотворно впливає на розвиток м’язово-зв’язкової системи і вестибулярний апарат. Двоярусне ліжко з легкістю можна доповнити ящиками з іграшками або постільними речами. Вони ідеально підходять для інтер’єру малогабаритної квартири і веселих дитячих ігор.

Дитячі ліжка двоярусні фото ціни Львів від kitchen.lviv.ua

При виборі двох’ярусного ліжка головне завдання — забезпечити дитині безпеку. Відсутність небезпечних гострих кутів і міцне кріплення складових частин — основна характеристика для дитячих меблів. Для виготовлення дитячих ліжок використовують різні матеріали. Психологи радять вибирати ліжка з екологічно чистих і натуральних матеріалів. Це може бути вільха або ясен. Вироби з ясена надійні і міцні, так як ця деревина за своїми якостями перевершує дуб. Дитячі ліжка двоярусні фото ціни Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.

Найнадійніші ліжка ті, які не розбираються, а виконані цільною конструкцією. Адже дітей завжди приваблює саме другий ярус ліжка, вони вибирають це місце для ігор і проводять там багато часу. Якщо це можливо, краще замовити ліжко, обладнане сходами, які при необхідності можна зняти і відставити убік. Це дасть можливість проконтролювати дітей і уникнути можливих падінь з висоти. При виборі двоярусних ліжок враховуйте, щоб верхній ярус знаходився від стелі на відстані 1,5 — 1,7 метра. Чим ближче до стелі буде розташовані меблі, тим менше там буде свіжого повітря і більша ймовірність того, що дитина може вдаритися об стелю, коли буде вставати з ліжка.

Дитячі ліжка двоярусні фото ціни Львів написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Дитячі ліжка двоярусні фото ціни ЛьвівЯке б Ви не вибрали ліжко, пам’ятайте, що найголовніше — це здоров’я і комфорт дитини. Тому при здійсненні такої важливої ​​покупки рекомендується враховувати наступні аспекти:

  • Віддавайте перевагу відомим торговим маркам, вони перевірені вже багатьма покупцями і Вам не доведеться ризикувати здоров’ям малюка. Дитячі ліжка двоярусні фото ціни Львів.
  • Перевіряйте наявність сертифіката якості та інші документи, щоб уникнути підробок.
  • На будь-який товар повинен діяти гарантійний термін, протягом якого можна обміняти неякісний товар. Як правило, його надає виробник.
  • По можливості, придбайте дитячі товари в спеціалізованих торгових точках. Тут Вам зможуть надати консультацію в разі потреби і, як правило, в таких місцях досить широкий вибір продукції. Тому не доведеться обійти безліч магазинів в пошуках того, що потрібно.

Дитячі ліжка двоярусні фото ціни Львів