Купити кухні у Львові

Незважаючи на те, що приміщення, призначене для приготування їжі, в першу чергу асоціюється з вогнем і теплом домашнього вогнища, зелена кухня — один з найбільш затребуваних варіантів оформлення меблевих гарнітурів. Купити кухні у Львові. Цей колір нагадує про весну, відродження, перемогу життя над смертю і інші приємні речі. На тлі зеленого кахлю, стін або меблів прекрасно виглядатимуть яскраві живі квіти, настінні панно з фруктами, овочами і натюрмортами, ікебани з сухих квітів.

Купити кухні у Львові

Купити кухні у ЛьвовіЯкщо Вам до душі зелена кухня в стилі кантрі, то її можна прикрасити жмутами сухих трав, зв’язками цибулі та іншими символами єднання з природою. Класичній або прованській меблі «до лиця» фон з оштукатурених, забарвлених в вершковий або сніжно-білий колір стін, а різноманітні різьблені капітелі, пілястри, карнизи, вітражні та скляні вставки на фасадах, кришталеві і ковані люстри підтримають необхідний антураж. Купити кухні у Львові від kitchen.lviv.ua.

Вибираючи один з відтінків зеленого (не має значення, чи йде мова про колір фасадів, стін або про забарвленні стільниць і стільців в обідній зоні), враховуйте розмір і освітленість приміщення. Холодні і темні відтінки зелені доречні в просторих кухнях, що виходять вікнами на південь або схід, в кімнатах, де часто буває сонце. В іншому випадку Вам доведеться збільшити число світильників як мінімум удвічі.

Купити кухні у Львові від kitchen.lviv.ua

Смарагдовий, колір хвої, морської хвилі, м’ятний чудово гармонують з білими стінами, а також з холодною частиною іншої кольорової палітри, — з сірим, блакитним, коричневим, графітовим тонами. Навпаки, зелена Купити кухні у Львовікухня таких тонів як фісташка, салатовий, яблучний, трав’яний, тільки виграє від сусідства з пастельними, кремовими, вершковими, помаранчевими, кораловими і рожевими відтінками. Купити кухні у Львові написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com.

Світло-зелені тони (бірюзовий, м’ятний, вершково-зелений) цілком прийнятні для меблів в стилі Прованс, кантрі, класика. Більш яскраві відтінки часто зустрічаються в сучасних гарнітурах, витриманих в стилістиці модерну, еклектики, хай-тека, мінімалізму. Дуже добре виглядають шафки і тумби всіх елементів зеленої палітри в тандемі з натуральним деревом.

Купити кухні у Львові написати нам kitchen.lviv.ua@gmail.com

Дуже поширене поєднання фісташок або м’ятних фасадів зі стільницями білого мармуру, з білими або сірими з білими молдінгами стінами і дерев’яною підлогою. Купити кухні у Львові.

Затишку зеленій кухні, як і будь-який інший, можна додати за допомогою текстилю. Плетені серветки на столі, пара рушників, легкі завіси на вікні, палас в обідній зоні, — і Ваша зелена кухня стане ще більш гостинною і ошатною.

Купити кухні у Львові